Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy a kutya okosabb a macskánál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 compactegon ***** válasza:

miért már egyértelmű, könyörgöm? a macska stratégiája a lopakodásban és a lesből támadásból ki is merül. #ököm tudja hány fokban hajlik a gerince és tökéletes ragadozó. nincs szüksége falkára. ez nem azt jelenti hogy okos, hanem hogy ügyes :D

ezzel szemben a falkában támadó állatoknak (mint például az oroszlán...) egymás jelei alapján kell döntést hozniuk. és nem is egyszerű stratégiai készség kell hozzá.

de valószínűleg hiába is győzködjük egymást, te eldöntötted és kész.

tudom, a neuronok... :D

2012. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mi is csak linkekkel győzködünk? Mégis mivel győzködjünk? Add meg a címedet,akkor elmegyek és meggyőzlek személyesen, ha szeretnéd...
2012. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
Ez a szavazás nem bizonyít semmit.Mivel Magyarországon a kutya a népszerűbb,ezért szavaztak annyian a kutyára.Azt hiszik,hogy okosság=hűség,pedig nem.Ha Japánban tették volna fel a kérdést,biztosan a macskák nyertek volna.
2012. júl. 20. 16:07
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: sajnos az elfogultságod lerí rólad, az a baj, hogyha ezer tényt sorolnánk fel, akkor is fújnád a magadét, éppen ezért, veled semmi értelme nincs beszélgetni, de tulajdonképpen azt sem tudom, minek tetted fel a kérdést?
2012. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a hoxás szavazás eredményét belinkelte, nos kérdező, te ugyanerre hivatkoztál, amikor azt mondtad az egyéb kategóriában feltedd kérdésedre többen mondták a macskát okosabbnak. Ugyanaz a kategória a kettő, akkor annak sincs semmi értelme. Akkor azért mondták a macskát okosabbnak mert egyre több a macskatartó. Az egész internet kezd elmacskásodni, cukiság.hu-n pl. szinte csak macskát látni.

Szóval a macskakedvelők a macskát fogják okosabbnak mondani, a kutyakedvelők meg a kutyát. Ennyi. Egyébként meg nem lehet eldönteni ezt a kérdést, mert mind a két fajnak megvan a magához való esze, összehasonlítani őket olyan mint azon vitatkozni, hogy a csoki finomabb vagy a jégkrém. Szóval aki egyértelműen kijelenti hogy egyik vagy másik az okosabb, nos az buta. Nem lehet a kettőt összehasonlítani.

2012. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

Jajj istenem veled nem lehet mire menni,egy macska b*zi vagy

és kész. Nem fogok több érvet leírni mer neked nem lehet meg magyarázni a dolgot,hajrá légy boldog a macskáiddal,csak ne írj már több macskás baromságot. Ja és a neuronokat is felejtsd már el,le sz*rom mennyi van a macskának.

2012. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
De ennyi erővel én is mondhatnám ezt.
2012. júl. 20. 20:09
 69/85 anonim ***** válasza:
"Az ember legjobb barátja nagyobb fokú intelligenciára tett szert az évmilliók során, mint a nála jóval kevésbé társasági macska – derül ki egy brit kutatásból." Ennyit erről. De ez nem igaz ugye? Mert ugye az Oxfordi Egyetem kutatói mind tévednek és neked van igazad. Mert tudjuk..a neuronok..És a macska csak önállóbb a kutyánál nem butább. Ááá dehogy..
2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:

"Nem olyan régen válaszoltak a tudósok arra a kérdésre, hogy miért éppen a macskákat, és nem a kutyákat, akit az ember legjobb barátjának tartanak, részesíti előnyben a világ. Összehasonlították a kutyákat és a macskákat, hogy megtudják, vajon melyikük bizonyul jobb társnak az ember számára. A macskák 5 kategóriában nyertek: agyi fejlettség, népszerűség, kapcsolat az emberekkel, természetfeletti képességek és ökológiai tisztaság."

[link]

2012. júl. 22. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!