Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy a kutya okosabb a macskánál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:
Az ember legjobb barátja meg nem mindenhol a kutya.
2012. júl. 22. 19:49
 72/85 anonim ***** válasza:
oké értem.. de tudod nem én fogalmaztam így hanem a cikk írója.:)Amúgy meg én tartok kutyát , macskát is tehát mind a kettőt szeretem. 4 kiskutyusom van és 3 cicám.:) De szerintem a kutya akkor is okosabb, és könnyebben tanítható ami nagy előny a macskával szemben akit igen nehéz még arra is megtanítani hogy reagáljon ha hívják.:) de mint már mondtam én szeretem a cicákat és a kutyákat is. De a kutyák vitathatatlanul okosabbak. Akárhány neutron izéje van a macskának.:)
2012. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
89%

[link]



A végén nagyon jól megfogalmazza a pacák:

"Ahogy telik az idő, a kutyák egyre okosabbá válnak az EQ-juk alapján, míg a macskák ma is megmaradtak azon a szinten, amelyen háziasítottuk őket. Tehát nem csak azt lehet kiejelenteni, hogy a kutyák okosabbak a macskáknál, hanem hogy a két faj közti különbség egyre nagyobb lesz."

2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

En a kutyakat es a macskakat is szeretem.1 kutyam van es 7 macskam van(2 nagy es 5 kolyok),DE en azt mondom,hogy a kutya sokkal okosabb,meg a nem fajtatisztak is!!

A macskak(a legtobb) csak azert "szeretik" az embereket,mert kajat kapnak toluk.De a kutyak husegesek az emberekhez es ha kell meg is vedik az eletuk aran is!!!

2012. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
100%
Csak adalékként, az ELTE Etológia Tanszékén kutyakísérleteket végeznek, a kutyák viselkedését, kooperációs készségét vizsgálják, melyek eredményeit robotfejlesztésekhez használják fel.
2012. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek van egy macskája.Ha meglát,mindig fut oda hozzám,köszön,hozzádörgölőzik a lábamhoz.Elkisér egy ideig és ott megáll és visszafordul.Egyszer meg túlmentem azon a területen,ahol volt és nyávogott utánnam.Az egeret meg megfogja,de nem öli meg.Az a macska sokkal okosabb,mint egy kutya.
2012. júl. 23. 21:02
 77/85 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D Istenem, nem hiszem el. :D:D:D
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolkoztál még azon,hogy nem jó helyen élsz? mit szólnál inkább Egyiptomhoz? XD
2012. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 A kérdező kommentje:
Utolsó,miről beszélsz??Z.O.L,azt nem hiszed el,hogy ilyen okos a macska?
2012. júl. 23. 21:35
 80/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azt.
2012. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!