Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporított kutya és csak...

Szaporított kutya és csak szerencsém volt?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves pulink 5 ezerért vettük vidékről, ahol egy pajtában voltak a szüleikkel.Nagyon boldogok és aranyosak voltak ezért hazavittünk egy fekete színűt.Nem voltak törzskönyvesek, de az akit elhoztunk most 7 éves és semmi baja nincs és nem is volt.

Ez is egy szaporító volt??


2012. aug. 28. 14:34
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kicsit akadtam ki, hogy közeli rokonokat fedeztetett...."


Ettől a puszta ténytől nem kéne h ki legyél akadva. Nézz utána a tervezett és tudatos vonaltenyésztésnek, és utána ítélkezz...

2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

ma 15:11

Kétlem, hogy ebben az esetben erről lenne szó.:)

Elég sok rosszat hallani arról a ,,tenyésztőtől,,...

2012. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

ma 15:14

Leirtam már az előző válaszomban, hogy nem épp egy hires tenyésztőről van szó, inkább sok rosszat hallani róla, lehet nem védenéd igy, ha tudnád kiről van szó.:D De nekem aztán tök mindegy. Mindig kitaláltok valamit, csak az ne legyen jó amit mások mondanak.

2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Üldözési mániád van??? :D

PÜ-ben jöhet a tk és a tenyésztő, mostmár kíváncsi vagyok!

2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nincsen üldözési mániám, csak elmondtam a véleményem.:D Bár most, hogy mondod eléggé unatkozok..:)))
2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!