Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy fajtatiszta a kutyám?

Lehet, hogy fajtatiszta a kutyám?

Figyelt kérdés

Már megvan 3 éve, ismerem is a kutyafajtákat úgy-ahogy, viszont nemrég egy érdekes dolog történt.

Kaptam egy külföldi (angol) naptárat, amiben az egyik hónapnál ugyanolyan kutya van, mint az enyém. Először azt hittem, vak vagyok, esetleg megtréfáltak, de nem, mert nem csak abban az egyben van úgy. Teljesen hasonlít, még a füle állása is, a szőre borzolása, minden. Valaki tudna segíteni? Esetleg olyan keverék,amiben az egyik fajta nagyon erősen van jelen?

Az összes többi kutya a naptárban fajtatiszta (labrador,berni pásztor,briard, golden retriever,stb.)

15 kilós kutyuról van szó. Linkelek képet: [link]


2012. szept. 3. 10:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy látja és szerintem emiatt nem érdemes veszekedni :)
2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! ezzel az erővel akkor minden kutya farkas, mert régen az volt, és minden ember "Samu"....
2012. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Jó, ez az én véleményem, én sem fikázom más véleményét...
2012. szept. 5. 13:27
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el minden választ. Én ilyen kutyafaját nem ismerek, szerintem keverék a kutyus, de annyira nagyon édes, na meg persze csodaszép :D Szerintem sok keverék kutyus szebb is, mint a fajtatiszták, mert számomra izgalmasabb variációik vannak. (Persze a fajkutyák is értékesek és kutyák :))
2012. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 catygirl ***** válasza:
Szerintem vizsla westie keresztezés de jópofa kutyus
2012. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Legalább ti normális és kedves választ adtok! :)
2012. szept. 17. 20:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!