Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csiánltatok már valaha olyat,...

Csiánltatok már valaha olyat, hogy a szüleitek/párotok engedélye nélkül csak úgy beállíttotatok egy háziállattal? Mi lett?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem engedték, hogy legyen valamilyen állatotok, így gondoltatok egyet, vettetek egyet saját pénzből, és hazavittétek, és ajkor talán már úgysem dobják ki! Én most erre készülök, észérvek nem hatnak, csinálhatok bármit, nem engedik a macskát. És most nem tanácsokat kérek, mert én mindent megcsinálok a másik állatommal, takarítom a szobámat, segítek stb stb, csak egyszerűen nincsenek odáig a macskákért. Legnagyobb baja a szüleimnek, hogy a többi szomszéd macska mindent lepisil nálunk.


Várom a ti történeteiket, köszi előre is.

16/L


2012. okt. 23. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg van helye akkor is, ha nem maradhat, akkor nyugodtan vigyél haza egyet. Nekem is így lett macskám, mi, a család nőtagjai összeesküvést szőttünk a férfiak ellen és elhoztunk egy cicát a tudtuk nélkül. Aztán ők is megszerették és azóta már kettő van. :)
2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az még hozz tartozik, hogy 22 vagyok már és dolgozok, így nem abból a zsebpénzből tartom el a kutyát, amit szüleim adnak ... Azzal tényleg számolj, hogy egy állat ne 2 fillér ...
2012. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, számolok azzal :), köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.
2012. okt. 23. 20:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem így lett 2 macskám, 2 tengerimalacom, 1 hörcsögöm. Most elköltöztem, nem szóltam, hogy lesz kutyám, és beállítottam vele egyik hétvégén. Azt sem tudták, hogy babusgassák :)
2012. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A nyáron valami ilyesmit csináltam. Találtunk keresztanyámmal egy kutyust az utcán, haza hívtam mert nagyon megsajnáltam. Mikor nagyapám meglátta és elmondtam neki hogy szeretném ha maradni hát...nem fogta vissza magát.

Szegényke kint kellett hogy maradjon, a gyerekek megrugdosták meggyomrozták majd bebújt keresztapámékhoz, reggel ott aludt a lépcsőn. A keresztapám meglőtte légpuskával, hogy takarodjon az udvarából.

Szegény kirohant a világból. Hála istennek jól jött hogy nagyapámék névnapra voltak hivatalosak így egyedül maradtam, megkerestem a kutyust és haza hoztam, majd zokogva felhívtam nagymamámat hogy nincs szívem kirakni. Belement végül hogy megtartsuk, nagyapám könnyen, mamám kicsit nehezen barátkozott meg vele (4.kutya lett). A lènyeg ami lényeg nem sokkal később lebabázott és boldogan él velünk, mindenki imàdja színt hozott az életünkbe.:) Valahogy úgy érzem, hogy a régi kutyusunk "küldte" hozzánk és nem véletlenül történt ez meg.

Elég hosszú lett bocsi, de érdekel.

2012. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Elrontottam az utolsó mondatot.

*Elég hosszú lett bocsi, de remélem érdekel!:)

2012. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy érdekel, nagyon aranyos történet, hát összeszedem a bátorságom, és belevágok én is szerintem. Jöhetnek még sztorik. :)
2012. okt. 23. 20:56
 18/22 Hovarju ***** válasza:

Én nem vinnék haza váratlanul semmilyen állatot.

A másik állatod milyen fajta?

Mi lenne, ha megbeszélnéd velük, hogy ideiglenes befogadó leszel? Sok menhelyen állatvédelmi szervezeteknél keresnek ideiglenes gazdit cicákhoz. Így amíg meglesz az álomgazdi, neked lehet cicád, és talán a szüleid is beleegyeznek majd abba, hogy legyen egy sajátod is.

2012. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egy tengerimalacot. Anyám nem engedte, mert kis korában neki is volt és nagyon szerette és még évtizedekkel később is gyászolta. De összespóroltam rá és az összes felszerelésére a pénzt, délután közöltem apámmal, hogy megyek a malackáért, neki nem volt ellenvetése, majd 1nap múlva anyám már odáig is volt érte.

Kutyával nem volt ilyen problémánk, mindig befogadott kutyánk volt kiskoromban, sokszor ők küldtek el érte, hogy szegény ott kóborol X ideje, ha be tudom fogni akkor, befogadjuk.

Macskáról nyilatkozni nem tudok, én valamiért sose voltam értük oda különösebben, bár volt egy macskánk, aki hirtelen eltűnt egyik napról a másikra. Őt sokáig hazavártuk, de nem hoztunk helyette másikat.

2012. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

2011 Szeptember 20

Én is megtettem igaz egy hörcsögöt vittem haza de azt mondtam cipő van a dobozban a nagymamám nem hitte el és megnézte és nem mondott semmit a nagyapám 3 napig mérges volt nem szolt hozzám "dehát minden csoda 3 napig tart" alapon aztán maradhatott.de már ő sincs velem.


2009 Október 20

A másik pedig akkor egy nyuszit hoztam haza de a mamám látta hogy valami van a táskában,utcán talált nyuszi volt és úgy lett volna hogy az alaksorban (társasház)egy kartondobozban alszik és másnap iskola után megkeresem a gazdiját de nem így lett és többször lementem hozzá és kb 3 szor lehettem lent mikor láttam hogy a nyuszi és a doboza tiszta vér felvittem a nyuszit megfürdetni és közben haza jött anyukám és mondtam neki van egy nyuszink nézd meg ő nem hitte el és végül megtartottuk 17 hónapot élt velünk és fülbetegségben elpusztult.


és még egy van


2009 December 6 án egy hörcsögöt vittünk haza mondván mikulásra adták ajándékba ingyen de ez nem így volt hanem megtetsztett nekem a hörcsög és montam édeanyámnak vigyük haza ő először nem akarta de mégis hazavittük és megtartottuk.csak már nincs velünk.

2012. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!