Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csiánltatok már valaha olyat,...

Csiánltatok már valaha olyat, hogy a szüleitek/párotok engedélye nélkül csak úgy beállíttotatok egy háziállattal? Mi lett?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem engedték, hogy legyen valamilyen állatotok, így gondoltatok egyet, vettetek egyet saját pénzből, és hazavittétek, és ajkor talán már úgysem dobják ki! Én most erre készülök, észérvek nem hatnak, csinálhatok bármit, nem engedik a macskát. És most nem tanácsokat kérek, mert én mindent megcsinálok a másik állatommal, takarítom a szobámat, segítek stb stb, csak egyszerűen nincsenek odáig a macskákért. Legnagyobb baja a szüleimnek, hogy a többi szomszéd macska mindent lepisil nálunk.


Várom a ti történeteiket, köszi előre is.

16/L


2012. okt. 23. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én gyerekkorom óta minden szart hazahordok, és igy 45 évesen nem hiszem, hogy ez valaha változni fog. Jó vannak kisebb nagyobb cirkuszok itthon, most épp a legutóbbi patronáltam miatt, aki helyből ugorja a 2 métert, de hát majd megoldjuk:) A gyerekek is hazacipelősek, a multkor CSAK egy jagdterriert hoztak haza, akinek 2 nap után találtuk meg a gazdáját:))) De jött már cicakölyök, egér, kisgalamb, süni. Te ismered anyudékat, szerintem ha viszel is cicát, már olyat vigyél ami ki van pakolva, igy nem fog lejelölni mindent. azért a kandur pisije irtó büdös tud lenni. csak azt hallottam, hogy az ivaros macskák bántják ha közéjük megy.
2012. okt. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én fél éve hazahoztam egy cicát a kukából. Úgy volt, hogy elviszem az állatmenhelyre, de nem volt hozzá szívem.


Szerdai napon találtam, páromnak mondtam, hogy hétvégéig hadd maradjon. Jól van, beleegyezett. Hozzá kell tennem, ő nem akart semmilyen állatot ide panelba. ("Ide állat, amíg én élek, nem jön!") Egynapos cica volt, orrcseppes üvegből etettük hétvégéig.

Aztán jött a hétvége, rossz idő volt, esett az eső. Párom dolgozott, esély se volt rá, hogy autóval bevigyen a menhelyre. Buszon dobozban pedig nem fogok cipelni egy pici cicát, még megfázik.... (egyéb kifogások :))

Így maradt következő hétvégéig, amikor már kinyílott a szeme. Párom volt, hogy megetette, amikor én nem értem rá, végül azt mondta, hogy "Függönyrongáló korszakáig maradhat." Tehát szabad utat kapott a cica addig. Amikor kezdett eszetlen lenni, "függönyrongálóvá" lépett elő már családtag lett... (Na meg "Ha már ennyit kínlódtál vele, maradjon")


A macskusz most is nagyon szeret minket, főleg engem, most is ideszaladt és dormákol + nyalogat ;)


30/N

2012. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!