Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan chipeltetni kell...

Komolyan chipeltetni kell minden kutyát Magyarországon? Ha igen, akkor miért nem tájékoztat erről az önkormányzat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem akarok most erre többezer forintot kiadni. Bár szerintem is hasznos dolog lenne, szerintem ilyen módon, hogy januártól chip nélkül bünti, ez azért durva.

Lehetne valami értelmesebb szabály.

Kapásból legalább az idős, 10 év feletti kutyáknál nem kellene kötelezővé tenni...

Időpontot illetően pedig igazán lehetne haladék a következő kutyaoltás idejéig...


A chip árán kívül még egy valag pénz kihívni az állatorvost, vagy megfizetni valakit, hogy vigyen el engem és a kutyámat autóval a 15 km-re lévő városba állatorvoshoz...


Nem is értem az egészet.


Mi van, ha megvárom a tavaszt, és eboltáskor kérek chipet az idős kutyámnak? Akkor még büntetést is kell majd fizetni? És az vajon mennyire rúg majd?



2012. nov. 29. 21:08
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/163 anonim ***** válasza:
Azaz? Nem tartod elképzelhetőnek? Vagy elképzelhető, de nem valószínű? Vagy valószínű, de nem lennél ellene?
2013. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/163 anonim ***** válasza:

Ez már most is egy létező dolog. Hallottál már a Masonchipről? Tudod mi a freemasons?

Ha ugrálsz és földhöz vered a feneked, akkor is ez lesz. Legfejebb még szemmel is tartanak.

2013. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/163 anonim ***** válasza:
A 158. hsz-edből arra következtettem, hogy hülyeségnek tartod az egészet, de akkor ezek szerint mégsem? Vagy hogy van ez? Mégis igaz lenne az összeesküvés elmélet, de rendben van úgy, ahogy van, mert nem tehetsz ellene semmit?
2013. febr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!