Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkezdődött a tűzijátékozás,...

Megkezdődött a tűzijátékozás, petárdázás. Hogy bírja a kutyátok?

Figyelt kérdés

Hogyan nyugtatjátok őket? (már ha kell őket nyugtatni)

Kinti, vagy benti kutya?


2012. dec. 31. 18:45
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Csak fél éve van nálunk (örökbefogadás), kinti kutya, egy éves múlt. Fogalmunk sincs, hogyan reagál erre a tűzijátékozásra, inkább behoztuk. Nyüszített, ennek ellenére ment volna sétálni, de nem merem, elrántana, ha megijed. Gyakorlatilag fél hat óta tüzijátékoznak, de majd éjfélkor lesz a legrosszabb, közel lakunk a békásmegyeri lakótelephez, ott minden szilveszter felér egy katonai hadjárattal (hangerővel), de este hattól reggel hatig. Fogalmam sincs, hogy bírják az ottani kutyák.
2012. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Csak éjfélkor engedném meg a tüzijátékot.
2012. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
kirobbanthatatlanul lapít az asztal alatt
2012. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

19:08-as, teljesen igazad van! tökéletesen elég lenne éjfélkor.. most voltam kint a kutyánál, ő nem ugat, nem nyüszít csak kicsit zavartan szaladgál az udvaron, de hallani hogy a környékbeli kutyák szó szerint visítanak..

És akkor arról nem is beszélve mikor a már kicsit sem szomjas fiatalság azzal szórakozik, hogy dugjuk a kóbor macska/kutya különböző testnyílásaiba a petárdát.. Komolyan velük tenném ezt meg..

2012. dec. 31. 19:14
 15/52 anonim ***** válasza:
A macskám sajnos még nem jött haza, remélem jól van, ő kinti cica,de most be engedném. Két kutyám van, ők jól vannak, talán még élvezik is, lövésállóak kiskoruktól, talán ezért is, amikor eldurran egy petárda, futnak ki,és keresik, hogy hol, mi esett le :D (kazánházban laknak, télen nyáron, kutya ajtóval)
2012. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
88%
Minden kutyatulajdonos nevében: sűrgősen tiltsák be a házi tüzijátékokat! Szórakozzanak a köztereken önkormányzati tüzijátékkal, aki ezt akarja, nézze meg. De otthon (családi házaknál a kertben) legyen tilos!
2012. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
leszarja :D annyi hogy nem jött ki velem most az erkélyre cigizni, megállt az ajtóban
2012. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
19:20-as! Úgy legyen.. csak az a baj hogy szerintem ehhez mi kevesek vagyunk.. Meg még ha valami csoda folytán be is tiltanák.. Lásd, a petárda is be van tiltva, aztán itt speciel minden 2.percben az robban..
2012. dec. 31. 19:28
 19/52 anonim ***** válasza:
Nekünk is benti kutyusunk van, de már annyira fél,hogy majd belénk bújik. Tavaly a városból ki mentünk,ahol nem hallatszott a durrogatás, nagy nehezen ott pisilt.De már megint annyira fél,hogy gondoltunk egy kis nyugtatóra vagy egy kis pezsgőre. Tavaly a végén kapott egy kicsit és megnyugodott!
2012. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
47%

hát, én azért nem fogom fel ennyire drasztikusan a helyzetet.

Az én kutyáim kint vannak, néha rájuk nézek, de alszanak, holott a szomszédban most volt tűzijáték, és nem nagyon törődnek vele...

Én igazából nem tiltanám be a tűzijátékot, és nem korlátoznám éjfélre sem, mert ilyen alkalom egy évben egyszer van, ki lehet bírni, meg szerintem vannak szép tűzijátékok is, amiket fellőnek.

(A petárdával nem így vagyok, mert annak tényleg semmi értelme..) de egy éjszaka nem a világ, a legrosszabb esetben az, akinek fél a kutyája az vigye be maga mellé, de szerencsére nekem nem félnek, meg sok más embernek se fél a kutyája, ezért nem is érzem ezt a napot ennyire nagy tragédiának.

2012. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!