Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkezdődött a tűzijátékozás,...

Megkezdődött a tűzijátékozás, petárdázás. Hogy bírja a kutyátok?

Figyelt kérdés

Hogyan nyugtatjátok őket? (már ha kell őket nyugtatni)

Kinti, vagy benti kutya?


2012. dec. 31. 18:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 Szilvi & Argos ***** válasza:

Argos immunis a legnagyobb durranásra is. Sétán duna parton nem érdekli. Lakótelepen vmelyik nap tőlünk 50 méterre robbant egy petárda HANGOSAN...én összerezzentem, kutyám meg egekbe emelt farokkal, kihúzva magát kezdett gyors ügetésbe a srácok felé :O de gyorsan visszahívtam :D

A kertben tavaly-tavalyelőtt kint játszottunk, gyakoroltunk, vacsorázott. Ha nem voltam kint vele, csak bentről figyeltem, akkor meg rohant mindig a robbanások irányába és mély hangon ugatva őrizte a portát :D

Ma vidéken voltunk, ott a távoli robajra nem figyelt...este hazajöttünk, vacsizott, kicsit ugatott, aztán behoztam a lakásba, hogy pihenjen teli gyomorral...egy nagyon erős robbanásra álmosan rám nézett és vissza aludt :D

2012. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim válasza:
A mi kutyank kinti.hat...mar hozzaszokott ezekhez a dolgokhoz de egy picit fel.amugy meg ma velunk alszik :-)
2012. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is menhelyi volt, de még csak 8 hónapos, nem látott-hallott eddig ilyet. Csak a kapun mentünk ki és aztán elkezdett húzni, amikor tüzijáték robbant. Vissza kellett fordulni, vinnyogott és remegett. A szomszédba kocsival jöttek, dobálták a petárdát,aztán volt ordítás (te h... rám dobtad). Részegek, de nagyon.
2012. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
9 hónapos cavalierünk van. bent lakik, de kertes házunk van szóval elég csak kiengedni a bejárati ajtón wczni.. első szilvesztere, és meglepően jól viseli hogy körbelövik a házat tűzijátékkal, meg sok tini majom szaladgál az utcán petárdákkal.. mikor kivittük pisilni kb 1 órája, pont az a durrogósabb időszak volt, futott 2 kört az udvaron, kicsit ugatott, aztán mintha nem is történne semmi csinálta a dolgát.. van 1 kint lakó bordeaux-i dogunk is, na ő retteg a tűzijátékoktól. 4 éves múlt, volt hogy addig ugrált a bejárati ajtóra félelmében hogy kinyitotta, bemenekült, bebújt az asztal alá, és ugye nem egy törpe kutya, nem volt ember aki ki bírta vinni, szóval kb hajnal 3ig bent volt.. ő most a pincében éjszakázik, oda szinte egyáltalán nem hallani be a tűzijátékot.. de amúgy nem tudom minek ez a hülyeség, tiszta köd minden, alig látni belőle valamit, mégis lövik. :S
2012. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

na igen ez az, hogy ráadásul olyan köd van hogy szerintem az utcán egyik háztól a másikig alig lehet ellátni, az éjféli tűzijátékból is kb egy nagy nulla fog látszani..

a petárdát meg már elvileg betiltották, de hát folyamatosan itt durrog az is.. sőt!többnyire az!

2012. dec. 31. 22:29
 36/52 anonim ***** válasza:
Sok a paraszt, feszt petárdáznak oszt közben meg full köd van. Vízkeresztig nem nagyon kell kutyát sétáltatni. Még mindig csendben lapít a házában, az a tuti.
2012. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
És még csak most jön majd az éjfél.. A legnagyobb durranás. Szó szerint..
2012. dec. 31. 22:39
 38/52 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Az a szomorú, amikor azt mondják a tv-be, hogy aki petárdázik, azt megbüntetik x összegre!!

Akkora kamuzás az egész, egy rendőrt nem látni sehol sem!

2012. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Na igen!! A fél lakosságot megbüntették volna már..
2012. dec. 31. 22:58
 40/52 anonim ***** válasza:

Itthon ülök vele, nem nyugtatózgatok semmilyen gyógyszerrel... Mellettem fekszik és a simogatás nyugtatja miközben a TV2-őn megy ez az iszonyatos "fesztivál"... :P


Nagyokat néz, nézi néha a plafont nem az szakad-e le, de éjféltől már kezdek félni... 5 perc...

2012. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!