Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkezdődött a tűzijátékozás,...

Megkezdődött a tűzijátékozás, petárdázás. Hogy bírja a kutyátok?

Figyelt kérdés

Hogyan nyugtatjátok őket? (már ha kell őket nyugtatni)

Kinti, vagy benti kutya?


2012. dec. 31. 18:45
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kutyám elég nagydarab és alapból kint tartjuk...
2012. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Na feléledtek a parasztok
2013. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Szilvi & Argos ***** válasza:

Meg volt a szokásos "party" Argos-sal az utcán, de most a hideg és a fáradtság miatt csak 30 percet voltunk kint. Éjfélt megvárták és szolid durrogtatás volt csak...az elmúlt két évben nagyon durva volt...

Argos jutiért elintézte a dolgát, csináltunk pár trükköt, a leghangosabb robbanások alatt kiültettem, majd kifektettem helyben maradni a placc közepére, ahol körbe voltak hangos és fényes tűzijátékok :) Én meg elmentem be az utcába, ahol csak kicsit látott Argos. Kb. 3-4 percet hagytam ott mindkét pózba, kapott sok jutit, utána örömében fetrengett egy fával a szájában :D

Elég volt ennyi a kintlétből...

2013. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Na túléltük az éjfélt mi is.. Háromnegyed órát álltam kint vele (jelzem,szobapapucsban, mert valami oknál fogva elfelejtettem egy zárt cipőt felvenni, lábam lefagyott.. :))

Próbáltam higgadt maradni, nem mutatni neki hogy lehet hogy én jobban félek mint ő, egész ügyes volt :) aranyos volt, mikor nagyot robbant,-mert itt volt a közelünkben- akkor mindig rám nézett és megvárta míg mosolygok egyet,meg mondok valami kis hülyeséget,hogy "semmi baj", vagy "látod milyen fényes?:)" és nézte tovább az eget. ott ült szorosan mellettem, meg se mozdult :))Mikor vége lett a nagyjának, már csak távolról hallatszottak a robbanások, megsimogattam, és adtam neki egy kis "pótvacsorát" :)Igazán büszke vagyok rá, nagyon ügyes volt:)

2013. jan. 1. 00:51
 45/52 anonim ***** válasza:
Bent van a házban, az előszobában, megpróbáltam levinni 1 órakor a házához (éjfélkor iszonyatos hangzavar volt), de akkor a másik utcából beindult a petárdakoncert,visszarohant a bejárathoz. Most már reggelig itt is marad, lefeküdt a matracára.
2013. jan. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
8tól hajnali 2ig durrogtattak a szomszédban, ott van egy kutya, szegény kicsit meg is ijedt a 6 órás durrogástól. enyém egy alapjában nyugodt kis terrier, acélidegekkel. őt a 6 órás petárdázás, a részegek üvöltése és éneklése sem zavarta. nyugodtan a hátsóját fordította a szomszéd felé, és figyelte a tüzijátékot a másik szomszédban. :)
2013. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám a füle botját sem mozdította, a huskym rettegett, szerintem hülyének nézett engem, hogy úgy tettem, mintha semmit nem hallanék. Elvittem őt sétálni, hogy szokja és oldjam a félelmét.
2013. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Enyémek jól bírják, ha velük vagyok. Kivéve a menhelyről hozottat, ő ilyenkor nem eszik 1 napig. De ő is sokkal nyugodtabb a közelünkben. Éjfélkor kicsit meghökkentek, de mivel velük voltam, ez se tette őket tönkre. De biztosan tudom, ha nem lennék ilyenkor mellettük, esetleg nem lennénk itthon, iszonyatos pánik törne rájuk. Egyszer egy kutyám így tűnt el, arra jöttem haza, hogy nincs sehol. Gyerek voltam még, mamámnál szilvesztereztünk, de soha többé nem hagytam egyedül egy kutyámat se szilveszterkor. Amúgy az a kutyusom előkerült. Hiába kerestük órákon át, nem találtuk, de egyszer csak ott állt a kapuban és az ablakon kibámulva megláttam Őt, kirontottam Hozzá és sírva öleltem azt a drága-drága kis szőrmókot.
2013. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutya ment világgá, tele van az egész internet a kereséssel. [link]
2013. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Ezért kellett volna a chipezést 3 hónappal korábban határidőzni, s nem év végével. Ámbár így is jobb a helyzet, mert a chipesek gazdáit fel lehet hívni, csak nem tudom hogy ez megtörténik-e.
2013. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!