Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megdőlt: Az ember nem falkavez...

Ratata kérdése:

Megdőlt: Az ember nem falkavezére a kutyának Mi a véleményetek az alábbi videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 3. 23:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként itt egy 10 évvel ezelőtti kép...

4 nő, 4 farkas.

Ilyen egy etológus.

Irodai firkásznak néz ki, aki öltönyben mászkál és jó esetben elbír egy goldennel?


[link]


A képen Belényi Bea, Kubinyi Enikő, Virányi Zsófi és Ujfalussy Dorottya.

2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/177 A kérdező kommentje:
te jó ég mi történt itt amíg nem voltam?
2013. jan. 4. 19:40
 73/177 anonim ***** válasza:
88%

Megijedtünk, hogy esetleg felmentésnek értelmezed ezt a videót bizonyos dolgok alól...:D

Legfőképpen tulajdonképpen attól, hogy innentől gátlástalanul antropomorfizálod esetleg a kutyád.:D


A kutyának ember nem lehet falkavezére, de irányító kell neki, hogy jól érezze magát.

2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/177 A kérdező kommentje:
és ez téged zavar? egyszerűen nincs szükségem ilyen falkavezér színjátékokra egy szerűen következetes vagyok vele és kész
2013. jan. 4. 21:39
 75/177 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy másnak sincs szüksége ESZKÖZÖKRE és TECHNIKÁKRA, amikkel kezelni tudja a tiedtől eltérő jellemű kutyáit? Mindegy, hogy minek hívjuk, a lényeg, hogy nem árt ismerni a kutya természetét, ösztöneit és kommunikációját ahhoz, hogy hatékonyan tudjunk vele együttműködni.
2013. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/177 A kérdező kommentje:
én ezt nem állítottam én azt mondtam NEKEM nincs rá szükségem
2013. jan. 4. 22:29
 77/177 anonim ***** válasza:
30%

Azt, hogy a pásztorkutya aznap már nem kap vacsorát úgy értettem, hogy fejbecsapják és megy a dögkútba...


Én is voltam nem egyszer az etológia tanszéken a kutyáimmal. Ezért is mondom azt, hogy tudomány kísérletek gyakorlati haszon nélkül. Mesterséges környezet és olyan dolgok, amik normális esetben nem történnek meg kutyákkal, csak egy ilyen beállított helyzetben.

2013. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/177 anonim ***** válasza:
34%
A képen növendékfarkasok vannak. A medvebocsokkal, oroszlánkölykökkel is lehet bírni 2-3 éves korukig. Általában ezek után kerülnek be a NatGeo és Spektrum állatámadásos videói közé a gazdák, nevelők, ha kicsit is nem úgy teszik a dolgokat, ahogy kellene.
2013. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak abból lehet ám hasznos és a továbbiakban más területen is alkalmazható következtetéseket levonni, minek egyértelmű gyakorlati haszna látszik. Számtalan olyan tudományos eredményt használunk a mindennapi életünk részeként, aminek a felfedezésekor még maga a felfedezője se látta gyakorlati hasznát.
2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/177 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Nem is arról beszéltem, hogy minden amit csinálnak ostobaság. Sok hasznos dolgot köszönhetünk az etológusoknak. Több jót, mint hülyeséget. De néha hajlamosak átesni a ló túloldalára és annyira mesterséges dolgokat felállítani és ebből tudományos következtetéseket levonni, hogy észvesztő.
2013. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!