Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igazam van hogy...

Szerintetek igazam van hogy ha mostantól nem fogok abszolút foglalkozni a kutyámmal? Tartsam meg vele az egy lépés távolságot?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves szuka rotim aki a napokban rám ugrált és tiszta sáros lett minden cuccom. Nem morgott rám nem próbált megharapni de azért betartok vele mostantól egy lépés távolságot. Anyuék szerint ez azért történt mostanában túl sokat játszottam vele ezért nem tisztel, de őket tiszteli mert ők abszolút nem simogatják. Ezért mostantól én sem fogok vele foglalkozni mert akkor tisztelni fog. Inkább anyut és aput tekinti falkavezérnek. L/13
2013. febr. 3. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

szerintem anyuékkal együtt menjetek el egy jó kutyasuliba! kicsiket sem állandóan babusgatni kell, nem csak a nagytestűt. foglalkozni kell velük.


egyépként örüljetek hogy a kutya nem fordult ellened és nem kapcsolta össze a te jelenléteddel a bezártságot (mindig bezárják mikor elmész).


de most tényleg őszintén: 5 éves a kutya, így éli életét és még tényleg nem morgott senkire az életben? mindenkire hallgat nevelt kutya? és az egyetlen baj hogy felugrál?

2013. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most hiába kiabáltam neki hogy menjen a helyére nem fogadott szót. Én is hibás vagyok valamennyire hiszen elkényeztettem ezért nem fogad szót, nem érdekelte hogy nekem nem tetszett az ugrálás. Meg miért kuncsorogna a szeretetért amikor mindig foglalkoztam vele? Most azért nem fogok vele foglalkozni hogy jobban szót fogadjon.
2013. febr. 3. 16:52
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Te voltál eddig az egyetlen, aki foglalkozott vele. Ha te sem fogsz ezek után, akkor jó eséllyel teljesen befordul. Nem tudom, mi kell hozzá, hogy megértsd, ez a szerencsétlen majd meghal a figyelemért. Ugyanis bármilyen hihetetlen, ő is egy élőlény, akinek szüksége van arra, hogy foglalkozzanak vele. Az ordibálás meg nem egyenlő a határozottsággal.
2013. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok neked.. ordibálj a kutyával..baromira értelmes vagy..-.-
2013. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

"Most azért nem fogok vele foglalkozni hogy jobban szót fogadjon."


ez most komoly??? :((((

2013. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szilvi & Argos ***** válasza:
67%

A figyelem megvonás és a kizárás hatásos LEHET, de nem így!!! Nem írom le, hogy hogyan hatásos, ugyanis nálatok alapvető problémák vannak.

A kutyának napi szinten kell a séta, a tanítás, a játék és a szeretet, a simogatás.

Gondolom kölyökkora óta a kertben van, alig foglalkoztok vele és szegénykém az ugrálással akar kapcsolatot teremteni veletek, a családjával.

Pont, hogy sokkal többet foglalkozzatok vele, neveljétek!!!

2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy játszik veled, picit rádugrál és sáros leszel, az ég világon semmi bajod nem lesz tőle. Labdázz vele sokat, akkor inkább tőled elfelé fut és nem rádugrik és a labdázástól jól kifárad. Tanítgasd ülni, feküdni. Mondod neki ül, és ha leült kap tőled jutalomfalatot. Ha tudod, a kajáját, vizét te add neki a szüleid helyett. Labdázz vele minden nap. A szüleid nagyon rosszul gondolják, nem értenek a kutyákhoz, nincs igazuk.
2013. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
minek nektek kutya? dísznek vagy divatból? mert nem hiszem, hogy házőrző célból mert ha házőrző lenne akkor nevelni kéne és vele.. amit ti egyáltalán nem csináltok... vettetek volna inkább egy riasztót!
2013. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan foglalkozz vele, de nem akkor amikor ő kéri.

Mindig te kezdeményezd a játékot, és akkor legyen vége amikor te akarod! Ha Ő odamegy hozzád és mondjuk leteszi eléd a labdáját, akkor ne játssz vele. Várd meg amíg visszavonul, utána játszhattok.

2013. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ilyen ostobaságot,csak gratulálni tudok. Azért nem tisztel mert nincs mit 8 egyből lejön mennyi agyad van) ....
2013. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!