Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igazam van hogy...

Szerintetek igazam van hogy ha mostantól nem fogok abszolút foglalkozni a kutyámmal? Tartsam meg vele az egy lépés távolságot?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves szuka rotim aki a napokban rám ugrált és tiszta sáros lett minden cuccom. Nem morgott rám nem próbált megharapni de azért betartok vele mostantól egy lépés távolságot. Anyuék szerint ez azért történt mostanában túl sokat játszottam vele ezért nem tisztel, de őket tiszteli mert ők abszolút nem simogatják. Ezért mostantól én sem fogok vele foglalkozni mert akkor tisztelni fog. Inkább anyut és aput tekinti falkavezérnek. L/13
2013. febr. 3. 11:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyelj... nekem nincs kutyám de tejlejsen egyértelmű hogy ez így butaság. elvesztetted a bizalmad mert felugrott rád? megharapott vagy mi? nem bántott csak egyszerűen őrült neked!!! Meg lehet tanítani hogy úgy is lehet örülni ha nem ugrál fel csak akkor ha megengeded! Ajánlom figyelmedbe hogy olvass el pár könyvet és hallgass ránk. 13/L
2013. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!