Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz-e ez a korai ivartalanítá...

Igaz-e ez a korai ivartalanítással kapcsolatban, kan kutyáknál?

Figyelt kérdés
Ha ivarérés előtt ivartalaníttatnak, akkor a kanok nem fejlődnek ki úgy, nem lesz olyan szép kanos kiállásuk? küllemre lesz-e valami, ami más lesz a heregolyókat leszámítva?
2013. febr. 16. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
100%

A dominancia nem golyszik függvénye hanem a habitusé.


Szukák is igencsak dominánsak tudnak lenni, pedig nekik natural born nincs heréjük...

2013. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:
HUHHHH...
2013. febr. 16. 22:58
 23/78 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy jó példa az Alexandra által mutatott Bulmasztiff a korai ivartalanítás következményeire:ha nem írja,hogy milyen fajta,én azt hittem volna hogy egy keverék.Német Dog(hosszú lábak,keskenyebb mellkas),Német Boxer(a feje miatt,tipikus boxeres és nagyon kicsi a testéhez képest,még ha 2O hónapos is)és Bullmasztiff keveréknek néz ki.Remélem nem sértettem meg őszinteségemmel,Alexandra.
2013. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
Boxer.
2013. febr. 16. 23:02
 25/78 anonim ***** válasza:

Egyre jobb, először "agár", majd keverék :D

Izlések és pofonok, nem sértettél meg :)

2013. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani kérdező, de áruld már el nekem, hogy miért kellett venned ö.v. fajtát, ha nem tudod, hogy neveld az 5 hónapos kiskutyát. Ezek a fajták 3 éves korukra érnek be testileg, és szellemileg. ha már most a gond van vele, ez csak rosszabb lesz. és az, hogy kiherélteted, nem fogja megoldani a problémád. Tessék szakértő tanácsát kérni, elvinni iskolába, bedobni egy összeszokott falkába, és rendbetenni a dolgokat.
2013. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
84%

Lényeg a lényeg, bullmának nem néz ki.


Az nem ízlések és pofonok kérdése hogy egy kutya milyen fajtára hasonlít, egy fajtának objektív kritériumai vannak, abba egy kutya vagy beleillik vagy nem, itt az utóbbit láthattuk.


Szóval kedves kérdező, ha nem akarod hogy a kutyád úgy járjon mint az Alexandráé, akkor várd meg az ivarérést az ivartalanítással.

2013. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy te így látod, hogy mire hasonlít, az még nem jelenti azt, h mindenki így látja.

Érdekes, aki ért a fajtához, egyből felismerte eddig.

2013. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj 23:15, de hol olvastad azt, hogy én nem tudok vele bánni??? Ivartalaníttatni akarom, csak nem tudom eldönteni, hogy mennyi idősen tegyem. De már döntöttem, megvárom, míg kifejlődik rendesen. Én csak annyit írtam, hogy domináns a kutya, nem azt, hogy domináns és én tehetetlen vagyok. Ne forgasd ki a szavaimat légyszíves! Mellesleg jó lett volna, ha nem csak az első hsz-eimet olvasod, mert lentebb azt is említettem, hogy járunk kutyaiskolába! tudom, hogy okoskodni könnyebb, mert az menő.
2013. febr. 16. 23:19
 30/78 anonim ***** válasza:
81%

Azt itt is felismerték hogy köze van hozzá, mondjuk azt sikerült elkerülnöd hogy azt mondják rád hogy azért vagy olyan vékonyka mert a kutyád eleszi előled a kaját...


Szóval a lényeg: ez bullmának nagyon kevés. Még 20 hónaposan is...

2013. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!