Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nyers húst adnak a...

Akik nyers húst adnak a kutyájuknak! Lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy kipróbálnánk mi is ezt a nyers hússal való etetést,mert mintha unnák a tápot,meg nem olyan szépek tőle..


2 kistestű kutyáról van szó egy 11 éves és egy 2 évesről..


Hogyan kéne elkezdeni ezt? egyből nyers farhát vagy hogy legyen?



nem akarok teljesen rá állni erre,hanem inkább 2 hét tápozás 2 hét nyers hús,rizs(főve) répa vagy vmi egyéb zöldség..


Olvastam a BARF étrendről,de nem akarok arra átállni..


Bármilyen segítségnek örülök ezzel kapcsolatban..


2013. márc. 5. 14:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem belinkelni, akit érdekel, lépjen be a csoportba :)

[link]

2013. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
0%
a nyers húsban nagyon sok baktérium,féreg,féreglárva van,sőt még kórokozók is lehetnek. szerintem ne próbáld ki :/
2013. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A fagyasztás megöli őket, ill. ott van a féreghajtás, nincs mitől tartani, ha megbízható helyről van a husi.
2013. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Doori2000!


Mért szólsz bele olyan témába amiről csak sejtésed sincs? Soha nem értem az ilyet..

2013. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Miből gondolod? Nem kell mindenkit egyből leszúrni mindenért. Képzeld én meg az ilyeneket utálom :) Elnézést ha a véleményemmel megsértettelek...
2013. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Onnan hogy marhaságot mond, csak finoman próbáltam fogalmazni..
2013. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
nem én találtam ki. olvastam, és egy állatorvos írta...basszus csessz le mindenért!! :)
2013. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ezért az egyért cseszett le ;)


Nem túl okos dolog másokkal fél információt megosztani és rémisztgetni az embereket. Bizonyára azzal is tisztában vagy akkor, h a kutya gyomorsava 15x erősebb az emberénél és a szalmonellával is minden gond nélkül megküzd, a bacikról, stb-ről már nem is beszélve. (Pláne h fagyasztás után alig marad vmi).

2013. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

3hónapja etetek nyers hússal. Nyúllal, pulykáva, őzzel, szarvassal. Nincsen semmi bajuk a kutyáknak semmilyen bacitól. Csak pozitívumról tudok beszámolni ezzel kapcsolatban.


Több ismerősöm is így etet, tőlük se hallottam semmilyen problémáról.


Az hogy az állatorvos mit mond külön téma. Neki vagy a száraz táp eladása áll az érdekében vagy csak egyszerűen nem ért hozzá. Ugyanis magyarországon az állatélelmezés csak válaszható tantárgy az állatorvosin.

2013. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kicsit talán off, de a fagyasztás általában csak a bacik továbbszaporodását gátolja, és nem öli meg őket, tehát a bacimennyiség a fagyasztott kajában kb. akkora, mint a fagyasztás előtt, és nem kevesebb. Ezért is veszélyes a visszafagyasztás.
2013. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!