Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » PITBULL gazdik, lenne egy pár...

PITBULL gazdik, lenne egy pár kérdésem válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve kaptam az akkori barátomtól egy pitet ( minden vágyam az volt, de ez az embertelen szakításunk után elvitte tőlünk mikor nem tartózkodtunk itthon és eladta. :( a rendőrség nem sok mindent tett az ügy érdekében nem találták meg) Visszatérve kiheverve lassan újra belevágok. Senki ne beszéljen le a fajtáról csak ez kell nem más fajta, félreértés ne essék nem vagánykodásból akarom másrészt lány is vagyok csak ez a fajta áll közel hozzám. Újra kezdbe már semmit nem akarok elrontani. Az előző kutyámat rendszeresen hordtam sétáltatni aminek meglett az eredménye hogy a helyi romák ellopták ami sikeresen visszakerült. Ez még a szakítás előtt történt. Ezt is megváltoztatom nem viszem olyan helyre ahol sokan látják az útcám környékére,rétre,mezőre. Nem akarom elrontani a nevelését, és azt sem akarom,hogy erőszakos kutyus legyen. Ti hogyan tanítottátok meg arra,hogy mit szabad és mit nem? Mennyire származhat abból bajom,hogy nagyon babusgatom kiskorába az ölembe alszik,minden időmet vele fogom tölteni. Már így is alig várom,hogy megszülessenek és pár hétre rá hazahozzam. Édesanyám fél,hogy agresszív lesz, az előző kutyám az volt kissé de őt nem jól neveltem. Sok mindent rá hagytam mert nem volt szivem ráütni ha rosszat csinált. Kérlek titeket amiben csak tudtok segítsetek :) Köszönöm! 18/L

2013. márc. 13. 15:20
1 2 3 4 5
 41/41 sippara ***** válasza:
JA és még valami! Az "ingyenes", negyven perces felmérés pont ötezer forintomba került, és azt a tanácsot kaptam, hogy HA ELFOGAD FALATOT A KUTYA, menjek vissza, és megoldják (nem vidéki suliról és nem "noname" kiképzőről beszélünk)... Azóta undorító, "hagyományos", sőt, mi több (Szentségtörés!!!!) Cerbis módszerekkel sikerült szinte minden problémáját megoldani. Persze tudom, hazudok :)
2013. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!