Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy farkas falkában hogy...

Egy farkas falkában hogy működik a szaporulat?

Figyelt kérdés
mert ha a falkavezér irányítja akkor ennek működni e kellene a kutyáknál is , én nem kellene ivartalanítás.
2013. ápr. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
amúgy az meg igaz tényleg hogy rossz táptól de nem csak a rossztól meghalhat egy kutya mi nem is táppal etetjük csak még kicsi volt ezt onnan gondolom mert a szomszéd etette mindig táppal a kutyát és meg is halt 7 éves korában . meg az is igaz lehet hogy bolhanyakörvtől rákos lehet a kutya olyant is hallottam, nekem pl a fokhagyma vált be bolha kullancs ellen az ajánlott adagolást betartom és nincs is gond :)
2013. ápr. 24. 12:03
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Szuper tapasztalataid vannak. Egyetlen dolog sem igaz, amit most leírtál.
2013. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
mint írtam tapasztalat! tehát igaz :D
2013. ápr. 24. 13:40
 14/55 anonim ***** válasza:
51%

a táp életrövidítésén kívül nem igaz semmi abból amit mondasz..

Az ivartalanítással egyetértek, bár én a sajátjaimmal nem tenném. Az a baj az ivartalanítással amúgy, hogy nem tudjuk még hogy milyen negatív következményei vannak. Ugye ott van a kanoknál az elhízás amire persze lehet figyelni de a legtöbben nem figyelnek, de lényeg a lényeg ezen kívül nem tudjuk hogy milyen problémák fakadhatnak belőle.

Mondják hogy ilyen olyan rák megelőzésére jó.. Persze hogy jó mivel nincs meg az a szerv :D de ennyi erővel amputálhatnánk minden testrészt aminek lehet hogy baja lesz egyszer.


A farkas falkára visszatérve egyszerű a képlet. Az alfa az összes domináns kan farkast elkergette a falkától amint azok el kezdtek beérni(ez farkasoknál később van mint a kutyáknál másfél-két éves kor körül)

2013. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem igaz. Honnan tudod hogy a táp miatt pusztult el a szomszéd kutyája 7 évesen?(bár abban is részben igazad van hogy a tápoknak vannak hátulütőik) Boncolás után erre jutott az orvos? Fokhagyma pedig nem tesz jót a kutyának.

Egyet értek veled abban, hogy a kullancs elleni szerek mérgezik a kutyát, ezért nem mindegy milyet vesz az ember jó utánajárni az egésznek.

2013. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
És a kedves szomszéd bácsi tescos táppal meg pedigrével etetett, vagy Taste of the Wilddal pl?
2013. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
na litle ez az mert azzal , olyannal ami tele van tartósítószerrel meg színezékkel....
2013. ápr. 24. 14:28
 18/55 anonim ***** válasza:

fokhagymától semmi baja nem lesz a kutyának, de kullancs,szúnyog és bélféreg ellen a közhiedelemmel szemben nem jó :)


A vöröshagyma az amire azt mondják hogy nem jó de attól se lesz baja csak ha folyamatosan nagy mennyiséget eszik belőle.

2013. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
57%
Mivel az élősködők elleni (csak hidegvérű állatokra mérgező) szerek nem tesznek jót a kutyának (valóban terheli bizonyos szinten a szervezetét), ezért helyette inkább fokhagymával mérgezed őt. Tök logikus!
2013. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Diesel23, a fokhagyma is mérgező a kutyának. Valószínűleg nem abban a mennyiségben, amit egy átlag ember bele tud tömni a kutyájába, de ettől még mérgező.
2013. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!