Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy farkas falkában hogy...

Egy farkas falkában hogy működik a szaporulat?

Figyelt kérdés
mert ha a falkavezér irányítja akkor ennek működni e kellene a kutyáknál is , én nem kellene ivartalanítás.
2013. ápr. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
meg kevés vagy te például egy német juhász meg egy border lemozgatásához , ezek a kutyákat ha látod lefeküdni ne hidd hogy elfáradtak 2 perc és már tombolnak
2013. ápr. 24. 15:50
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ellenpélda: ha kinyitom az ajtót, akkor a kutyám bejön. Ha nem nyitom ki, akkor jelez, hogy be szeretne jönni. Amúgy kinti kutya, de amikor otthon vagyunk bejöhet és él is a lehetőséggel.
2013. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

Nem is akarnék lemozgatni egy bordert v nj-t, én annál lustább vagyok, ezért is választottam olyan fajtát, akinek nem nagy a mozgásigénye.

De ez én vagyok és csak mellékesen jegyzem meg, hogy volt kolleganőm 2 bordert tart panelban (hajnali 4-kor kel, 3 órán át mozgatja őket, majd este szintén), az egyik korábbi kutyasuliba, ahova jártunk, az oktatónak német juhásza van szintén panelban, ő is megfelelően lemozgatja ja és nem egy ismerősöm tart vizslát panelban (ha már a vadász kutyákat megemlítetted), ők is le vannak rendesen mozgatva és nyugodtan pihennek.

2013. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagy butaságot írsz Kérdező.

Szerinted a macska nem vágyik ugyan úgy ki a szabadba, mint a kutya? Ő nem igényli a friss levegőt, az illatokat, az ingereket és a mozgást? A mi cicánk mindig megkapja az oltásait, féregtelenítést, szóval szerintem ne vedd egy kalap alá a "falusi macskákkal" (mi nem falun, hanem kertvárosban lakunk). Na de nem akarok most a macskákról beszélni kutyás témában, úgyhogy erről nem is nyitnák további vitát.


Amúgy meg szerinted miért olyan rossz ha a kutya a fűtött/hűtött panelben a gazdi közelében fekszik, nem pedig a kertben (nyáron +40, télen -20 fokban)? A kertben sem fog nekiállni és lefárasztani magát, ugyan úgy elvonul egy sarokba és fekszik.

2013. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
A roti-nj keverékem köszöni szépen, de tök jól elvan a laksában. Mikor hétvégén kimegyünk a kertesházunkba, akkor meg lefekszik a porba és alszik. Itthon legalább saját fotelje van.
2013. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
bár a kutyák beszélni tudnának :D akkor majd azt csinálom hogy csinálok a kutyámnak egy kennelt az befekszek hozzá hogy jól érezze magát :D na maradjunk annyiba elítélem aki panelba tartja a kutyáját de nagyon .
2013. ápr. 24. 18:23
 37/55 A kérdező kommentje:
mert ugye gondolom hogy a te barátnőd segélyen élt , és nem dolgozod legalább napi 8 órát meg itt ti sokan akik panelba tartjátok a kutyátokat nem dolgoztok .... szegény kutya jó esetben 8 órát szenved a lukban , az meg lehet hogy a kutya a kertben is elfekszik de jobban érzi magát mint egy bezárt lakásban. de mindenki úgy kínozza a kutyáját ahogyan akarja
2013. ápr. 24. 18:26
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, honnan tudod, hol érzi jobban magát a kutya? Füledbe suttogják talán?

A szüleim kertes házban élnek,mikor elmegyünk hozzájuk a kutyákkal, s kitesszük őket a kertbe, futnak két kört, s a továbbiakban ott tobzódnak az ajtóban, míg be nem engedem őket. Ők nem érzik jól magukat 5 percnél tovább a kertben, ha tudják, hogy bent vagyunk a házban. Én azt ítélem el, aki napi 20 órában egyedül hagyja a kutyáját a kertben, és még el is hiszi, hogy jobb dolga van, mint az olyan kutyáknak, akik csak napi 9-10 órát vannak egyedül.

2013. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
például onnét hogy egy ember is jobban érzi magát kint a levegőn mint bent akkor a kutya ? na meg a kutyát még világ a világ nem vitték be házba kivéve a zsebcirkálókat , juhászkutyáknak olvas utánuk , ha már nem dolgozol fogj egy kutyás könyvet és olvasd és majd akkor írj ide ha megtaláltad benne hogy a kutyát a házba kell tartani
2013. ápr. 24. 18:59
 40/55 anonim ***** válasza:

Hopp két mudim van, és képzeld, dolgozom is. :P Remélem, tudod, mi az a mudi, ha már ennyire a kutyás könyvek szakértője vagy.

Majd akkor írogass ide, ha találtál olyat kutyás könyvben, hogy a kutyát a kertben kell tartani.

2013. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!