Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy farkas falkában hogy...

Egy farkas falkában hogy működik a szaporulat?

Figyelt kérdés
mert ha a falkavezér irányítja akkor ennek működni e kellene a kutyáknál is , én nem kellene ivartalanítás.
2013. ápr. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

[link]


Most csak ezt találtam.

Ha teletömjük vele a kutyát akkor semmi nem tesz igazán jót neki legyen az akármi.

2013. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Én meg ezt találtam:

[link]


A tioszulfát az tioszulfát akármilyen hagymából is származik.

2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
írja az én linkem is. olvasd végig :)
2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent 100 %-ra elfogadni , amit a neten talál az ember. Van nagyon sok táplálék kiegészítő, ami pl tartalmaz fokhagymát is. Pl a Luposan Zeckweg.
2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját felelőssége, hogy ivartalanítja-e a kutyáját vagy sem. Aki oda tud rá figyelni (pl panelban lakik, tüzeléskor el tudja zárni megelőzve a bajt) azzal nincsen semmi baj, ha ilyen esetben ivaros marad a kutya.

De! Mint pl a falukban, hogy ki van b.szva a kutya a kertbe dísznek, aztán szöknek át egymáshoz és évről évre nő a szaporulat, oda erősen ajánlott lehetne. A falusi öregek meg amúgy is pont tojják le magasról, hogy falkavezérek-e a kutya szemében vagy sem.


Nekünk ugyan cicánk van, kertes házban lakunk, de kinti-benti, ezért ivartalanítottuk, hogy ne legyenek kicsik. A barátomék pedig falun laknak, szintén van macskájuk. Mind a két macska 14 év körüli. A miénk egy kissé túlsúlyos (nem megfelelő táppal etettük) de azon kívül hogy már nem úgy pörög az öreglány, mint fiatal korában majd kicsattan. A falusi macska hát borzasztóan néz ki szerencsétlen, a folyamatos fialásoknak "köszönhetően", tele van sebekkel, girhes, meg van ereszkedve a hasa, csoda hogy túlélte a telet.


És akkor Kérdező: én most akkor egy barbár állatkínzó vagyok, aki "megcsonkította" a macskáját, azért hogy ne kelljen állandóan átélnie a kandúrok és a fialás által nyújtott fájdalmakat?

2013. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
hát inkább a kertbe legyen a kutya , mint egy panelba semmit se mozogva, most mondhatod hogy ha kellően le van mozgatva a kutya akkor lehet panelba de akkor is jobb neki ha a mozgás után nem egy szűk házba hanem egy nagy kertbe tér haza meg a nagy szőrzetű kutyák nyáron megsülnek a panelba
2013. ápr. 24. 15:37
 27/55 A kérdező kommentje:
a macskánál más a helyzet , de nála is megoldható , bár én ha macskát tartanék tuti nem engedném csak úgy el szabadon hogy járja a falut, az ilyen macska terjeszti a legtöbb betegséget nála már csak a patkány rosszabb de az se sokkal, nem higiénikus az tuti utána meg megy be a házba, szal ha nem tudsz rá figyelni akkor ne tarts macskát ha tudsz akkor nem kell ivartalanítás sem
2013. ápr. 24. 15:42
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, már megint a panel meg a kert.

Miért nem fér bele az emberek fejébe, h az a kutya, amelyik le van mozgatva, az a köztes időben pihen. Hogy panel vagy kert, teljesen mindegy neki. Sőt, ha a gazdi a közelében van, még jobb is neki, mintha egyedül lenne a kertben.

2013. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
hát például ha az én kutyámból indulok ki akit ha beviszek a házba nyitva hagyom az ajtót akkor kb csak 10 percet marad be és spurizik is ki , és vár a lépcsőnél , meg tény hogy nem jó a kutyának a bezártság ahogy az embernek sem de a kutyának pláne, de kiindulhatunk megint az kutya őséből is .... bár kutyája válogatja de a juhász kutyák , házőrzők , vadász kutyáknak , nagy mozgás igényű kutyáknak nem jó
2013. ápr. 24. 15:49
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a panelban leengedett redőnyökkel sokkal jobb idő tud lenni, mint kint az udvaron 40 fokban.

A kijárós macskák pedig lehetnek oltottak, parazita mentesítettek, ezáltal nem terjesztenek semmit.

2013. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!