Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy farkas falkában hogy...

Egy farkas falkában hogy működik a szaporulat?

Figyelt kérdés
mert ha a falkavezér irányítja akkor ennek működni e kellene a kutyáknál is , én nem kellene ivartalanítás.
2013. ápr. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van elítélni, aki lakásban tartja a kutyáját. Neked nem is kell ezt tenned. Akkor mi a probléma? te elítéled, más meg megteszi. Ha nem vetted volna észre, még nincs olyan világ, hogy mindenki, mindent egyformán csinál.
2013. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Bazseee_ ***** válasza:
Szerintem nincs azzal baj ha lakásban van a kutya de nem szabad a lakásnak túl melegnek lennie pl német juhásznak ne legyen 25 felett a szoba hőmérséklet, meg meg kell szabni neki a határ vonalakat, mert könnyen kutya alatt találjuk magunkat , meg kellően lekel őket mozgatni azért viszont érdekelne hogy hogy néz ki egy napod hogy mennyi időd van a kutyádra ha dolgozol is meg tanulsz is . azért az tény hogy kutya jobban érzi magát egy kertes házban ahol kellően kitudja magát tombolni ha éppen nincs rá időnk dolgozunk stb... de nem elképzeletlen panelban sem a tartásuk , én a szomszédoktól félnék sosem tudtam elképzelni hogy ők mit szolnak hozzá , amúgy nekem 2 német juhász van kertes házban de beszokom őket engedni mivel ez is fontos a kutya ember közötti kapcsolat megerősítéséhez!
2013. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. A németjuhász nem lehet 25 foknál melegebb lakásban, de az udvaron 35 fokban igen? Az enyémek nyáron menekülnek be az udvarról még akkor is, ha idebent 30 fok van, mert még mindig kellemesebb nekik a konyha hideg kövén feküdni, mint odakint.
2013. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Bazseee_ ***** válasza:
német juhászaim 35 fokban elvannak punnyadva az csak egy dolog hogy elvan 35 fokban de nem érzi túl jól magát enyémek pincébe kérezkednek le mindig , de lényeg hogy hosszú távon nehezen bírják. nem is értem most mit értetlenkedsz. a jó hőmérséklet 25 fok alatt max körül forog
2013. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Bazseee_ ***** válasza:
jó mondjuk az teljesen nem igaz hogy elvannak teljesen punnyadva azért mozgásra lehet őket bírni :D
2013. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!