Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy farkas falkában hogy...

Egy farkas falkában hogy működik a szaporulat?

Figyelt kérdés
mert ha a falkavezér irányítja akkor ennek működni e kellene a kutyáknál is , én nem kellene ivartalanítás.
2013. ápr. 24. 11:01
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
hát nem egy kutya könyvben van szó kennel építésről. és nem arról hogy hogy rendezzük be a kutya szobáját és milyen színű legyen a fala :D de befejeztem , lényeg ami lényeg rohadt nagy felelőtlenség panelba tartani kutyát pláne ha több órára elhagyjuk ....
2013. ápr. 24. 19:46
 42/55 A kérdező kommentje:
ráadásul pásztor kutyád van panelba aki a csillagos ég alatt alváshoz szokott?
2013. ápr. 24. 19:47
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

A mudi nem pásztorkutya, hanem terelőkutya. A komondor pl pásztorkutya. A mudi ahhoz szokott, hogy a nap igen nagy részében a gazdája mellett legyen.


Érdekes, én a kennelépítés mellett kivétel nélkül olyan kutyatartással kapcsolatos könyvekkel találkoztam, ahol leírják, hogyan tegye az ember kutyabaráttá az otthonát, hogyan szoktassa szobatisztaságra stb...

Igazából, több könyv foglalkozik a szobatisztasággal, mint a kennelekkel. Szóval...


Az én kutyáimnak én kellek és a rendszeres munka. A csillagos égre elég magasról tojnak, ha én kikerülök a képből.

2013. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
nevetek... :D szakadok... xD
2013. ápr. 24. 19:59
 45/55 anonim ***** válasza:
Pedig, ha valóban úgy gondolnád, rossz a kutyáimnak, akkor nem nevetnél, hanem sajnálnád őket (nem nagyon, csak amennyire egy átlag kutyabarát sajnál egy rosszul tartott kutyát). Ne keveredj önellentmondásba! :D xD
2013. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Giniras, hagyd rá, nem veszi észre magát :)
2013. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Jóvanna... csak nagyon nem akarok tanulni a holnapi zh-mra... De köszi, mert tényleg tanulnom kell. :'( Szépestét!
2013. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha már ennyire a "régi időket" pártolod, akkor te is menj ki a fűtött lakásból és melegedj a szabad ég alatt a tűz mellett, mosakodj a tóban zuhany helyett és vadászd magadnak a napi betevőt, hát régen szerintem a jó öreg pásztorok, juhászok a szupermarket polcáról szedték le a kész kaját? :)
2013. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
és akkor elgondolkodik az ember hogy hova süllyed a világ a kutyának saját hálószobája van végül is a kutya ember úgy kell vele bánni neki meleg házra van szüksége szánalom és befejeztem :D
2013. ápr. 24. 20:21
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod az emberek többsége családtagnak veszi a kutyát, nem véletlen az a mondás, hogy "A kutya az ember legjobb barátja". És aki magához vesz egy kutyát igyekszik mindent megadni neki, hogy boldog legyen.


Inkább te vagy a szánalmas és nevetséges, kicsit magasabb lenne az agyi kapacitásod már fotoszintetizálhatnál :) Ha meg ennyire zavarnak azok akik panelben tartanak kutyát, akkor vegyél nekik kertes házat, nem fognak ellenkezni, ebben biztos lehetsz.

2013. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!