Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

Figyelt kérdés
mert múlt héten levittem a kutyám a kutyaparkba, ahol nagyon jól szórakozott és azóta is teljesen fel van pörögve mindig nyüszít ha az utcán törtnéik valami, látszik h ki akar menni. de nekem már ninca kedvem kimenni vele, fojamatosan játszani akar, de ahoz sincs kedvem.
2013. jún. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rohadjál meg! Nem érdekel, h gyogyós vagy vagy csak jól szórakozol, de békén hagyhatnál már! Sz@rok rá, h mi kínod van!
2013. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:

miért?? azért mert létezem??

engem gyerekkorom óta mindenki bántalmaz és megaláz.

és mai is megvertek, a földön fetrengtem, és megvertek ököllel holnap megmutatom a képeket milyen kék zöld az arcom.


NEM, szórakozok kedves Little Red én az előb sikítoztam és patakokban fojnak a könnyeim undorodom magamtól és szét van zúzódva a fejem.

2013. jún. 5. 21:54
 43/79 A kérdező kommentje:

"bezzeg ha veled csinálnák ezt nap szinten, úgy hogy nem bántasz senkit és mégis ezt csinálják veled de minden egyes nap

akkor nem írkálnál ijeneket


de talán te is azoknak a lányok csoportjába tartozol akik egy szóért megvernek másokat aztán feldugnak nekik egy uborkát és megkínozzák. vagy lehet te nem teszel ijeneket de magasról leszarod."


"legaláb is nagyon igy visekedsz. még buzdítasz is arra hogy kért tegyek magamban és meg is tettem neked, meg még sok másoknak köszönhetően, de nem bánom mert ez az életem. viszont jól esne néha egy kis szeretet."

2013. jún. 5. 22:02
 44/79 anonim ***** válasza:
Öhmmm... kedves kérdező... segítsek keresni egy jó pszichológust, vagy megoldod egyedül...?
2013. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:

óóó én azóta durvábbakat kaptam tőle.


kedves kérdező!


gondolkodtál már valaha azon hogy megfelelő segítséget igénybe vegyél? nem mellesleg ha össze van verve az arcod miért nem mész rendőrségre és teszel feljelentést. nem mellesleg egy másik önlejáratásos kérdésednél azt hiszem kiderült hogy nem vagy pár éves. felnőtt korú vagy aki a saját kezébe veheti az életét. ki vagy mi akadályoz meg téged abban hogy megfelelő segítségért fordulj? nem mellesleg egyértelműen lerí hogy te magad ösztönzöd az embereket arra hogy ne megfelelő bánásmódban részesítsenek téged. bizony vannak olyanok akik kifejezetten szeretnek másoknak ilyen jellegű fájdalmat okozni. és vannak olyanok akik ezt szeretik elszenvedni mint pl. te. akkor miért akarod hogy téged bárki is sajnáljon ha mások által összevereted az arcodat és feldugatsz magadnak egy ubit, miközben feltételezem visítasz hogy ALÁZZ MEG ALÁZZ MEG!

2013. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:
:DD Lol.
2013. jún. 5. 22:40
 47/79 anonim ***** válasza:

Az agyad

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 22:41

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

"én szerintem tök normális voltam, hogy próbáltalak meghallgatni, nem tudom mért pont az én üzimet másoltad vissza, de ezek után segítsen rajtad aki akar..."

Az üzenet témája: szia

Az üzenet szövege: Az ő nevében is elnézést kérek.

Bocsánatot kérek, kicsit elgurult a dilibogyó.



hajjaj, itt több baj van mint gondoltam...

2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 A kérdező kommentje:

Akkor én most nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy ne rakosgassák ki se az enyém se a másik privát(!) leveleit, mert bunkó, személyi jogot sértő, és etikátlan cselekedet. Köszönöm...

(Panna, ahelyett, hogy a levelezgetésből csinálsz kirakatot, válaszolhattál volna nekem.)

2013. jún. 6. 08:08
 49/79 A kérdező kommentje:

Most már én is feszült vagyok miattatok.

Személyiségi jog megsértését követtétek el, és önbántalmazásra buzdítottatok egy olyan labilis ön- és világgyűlölő személyt mint ez. Örülnék ha nem hergelnétek, mert nem akarom miatta egy kórházban találni magam, amint éppen a gyomromat mossák, vagy ne adj isten arra eszmélek, hogy vérben úszik az egész szoba.

2013. jún. 6. 14:22
 50/79 anonim ***** válasza:
100%

namármost.

én nem tudom hogy a kérdező másik énje írogat e vagy egy családtag. mindenesetre a válasz!


javaslom tájékozódj egy kicsit mielőtt vádaskodsz. a neten ugyanis ilyen mint személyiségi jogok megsértése sajnálatos módon szinte nem létezik. sajnálattal kell közölnöm hogy pl. a facebook-on ha nem véded eléggé alaposan meg saját magadat olyannal mint pl. milyen képet teszel közszemlére vagy mit írsz az üzenő faladon. bármikor bármikor kénye ledve szerint visszaélhet. ebben az esetben pedig amíg te maxi egy név vagy nevezetesen "az agyad" nincs is miről beszélni.


a másik: ha te tudod magadról vagy bármilyen családtagodról hogy ÖN ÉS KÖZVESZÉLYES akkor az internet helyett ajánlatosabb volna szakszerű segítséget igénybe venni, ez a pszihológuson át, az orvos által felírt gyógyszereken keresztül egészen a megfelelő kórházban való elszállásolásig terjedhet. mindenki saját feleősségére használja a netet. tehát sajnos azzal sem igazán tudnak mit kezdeni ha egy beteg ember magából kikelve írogat a neten és számára nem megfelelő bánásmódban részesül ami miatt csak romlik a helyzet. ez a családtagok felelőssége lenne nem a miénk. sajnos mi a neten kereszetűl nem tudunk gyógyítani egy jól láthatóan beteg embert. ahogyan az sem kötelessége senkinek hogy elviselje egy ilyen ember beteg már perverznek minősülő irományait. sajnos a neten kemény világ van. mindenkinek szíve joga a maga belátása szerint lereagálnia az ilyen emberek beszólásait. innentől kezdve mindenki úgy védi magát ahogyan tudja. tré de sajnos ez van.


nem mellesleg én sokkal jobban aggódnék amiatt ha esetleg a szóban forgó beteg ember egy olyan embert talál magának aki szíves örömest megalázza a lehető legdurvább módon, esetleg életét is veszi. szerintem nem ide kellene firkálgatni tök jól hangzó személyiségi jogok megsértéséről hanem tényleges lépéseket tenni az ügyben hogy a beteg személy megfelelő orvosi ellátásban részesüljön. ellenkező esetben marad a veszély hogy a beteg bármikor végezhet önmagával. és ezzel kapcsolatban senki sem vonható felelősségre csakis a beteg maga és a körülötte élő közvetlen személyek akik vele egy háztartásban élnek és még arra sem voltak képesek hogy a netről letiltsák, hiszen bizonyítottan káros hatással van a betegre. nem nehéz ezt megtenni. jelszót kell a gépre tenni így be sem tudja kapcsolni nemhogy a netre felmenni. de tudomásom szerint még azt is meg lehet tenni hogy a gépre bár be tud jelentkezni de a netre nem, mert kód szükséges hozzá. ilyen egyszerű.

2013. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!