Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

Figyelt kérdés
mert múlt héten levittem a kutyám a kutyaparkba, ahol nagyon jól szórakozott és azóta is teljesen fel van pörögve mindig nyüszít ha az utcán törtnéik valami, látszik h ki akar menni. de nekem már ninca kedvem kimenni vele, fojamatosan játszani akar, de ahoz sincs kedvem.
2013. jún. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
Hát pedig bajba fogsz kerülni, az tuti. Ő nem fog magától segítséget kérni. Ha ennyi áldozatot hozol, hogy elviszed őt egy szakemberhez, cserébe ki fog szállni az életedből és nem kell többet szenvedned a hülyeségei miatt. Gondold át, szerintem simán megéri!
2013. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem olvastam el az összes kommentet, csak az elejét, de látom, nagyban megy a vita. Mint tapasztalt kutyás mondom, hagyd abba a sírást, senkinek se csak öröm és móka az élete, mindenkinek megvannak a saját problémái. Nem kell sajnáltatni magad hogy jajj nincs kedved kutyát sétáltatni mert fáradt vagyok stb. Nem izgat senkit. Egyet mondok és itt zárjuk is le a vitát. Gondolhatod máshogy a dolgot, de akkor is ez így van.

Ha nincs időd, kedved, türelmed, erőd foglalkozni a kutyával, akkor ne tarts kutyát. Ilyen egyszerű. Azért nem kell kutyát tartani hogy szegény ott legyen egyedül a kertben és unatkozzon. Nem kötelező a kutyatartás. Ennyi. És mindenkinek arra van ideje amire szeretné hogy legyen. Én is a suliból, edzésről hulla fáradtan jövök haza, de délután mégis elviszem a kutyát bicajoztatni, mozogni, mert mozognia kell, ingereknek kell érnie és játszania kell másik kutyákkal hogy kiegyensúlyozott legyen. És csak ezek után este állok neki tanulni. Jah hogy neked nincs időd a kutyára? Akkor nem kell kutya, ennyi!!!!!!!

2013. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
utolsó: nem kellett volna írnod. a kérdező beteg és jó esetben most nincs is itt. ilyenkor legalább az utolsó kommenteket illene visszaolvasni.
2013. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

én voltam az aki kitette ide a kérdését. nem mellesleg nem tudtam hogy az ő irataiban a SZEMÉLYES NEVE az hogy "az agyad".


semmilyen kárt nem okoztam neki ezzel. nem mellesleg vajon mit tett volna akkor ha visszaírok neki az ajánlatára, hogy dobja a meztelen képeit és felteszem ide is meg a neten egy rakás helyre.


felőlem azt amit ide írok mindenki oda másolja ahova akarja. tisztában vagyok vele hogy ezt megtehetik. ahogyan azt is hogy a nevemmel ellátott privát üzit is mindenki oda másolja ahova akarja. mi itt mindannyian idegenek vagyunk és bárki bármikor visszaélhet az itt írtakkal. de ez nem a személyes adataink. attól mert valaki pl. bemásolja ide egy privát levelemet még nem fog történni semmi. na bumm. a regis nevem "mikukac" de sokat meg fognak rólam máris tudni. ...


a netról nem szóban kell letiltani. írtam már hogy szépen jelszavazd le a gépet ilyen marha egyszerű.


nem mellesleg mikor elkezd őrjöngeni szépen lehet telefonálni hogy hozzák a muszálypulcsit, oltsák be egy kis nyugtatóval és még kérni sem kell, viszik is "nyaralni" ugyanis egyértelműen ÖN ÉS KÖZVESZÉLYES.


ne tőled kelljen már elájulni hogy mekkora őrangyala vagy csak mert itt dumálsz de arra sem vagy képes hogy jelszavazd a gépet. nem mellesleg ha annyira szereted nem tudom miért olyan nehéz elkisérni egy megfelelő helyre és ott bíztatni esetleg.


de ha ő nem akar menni, még mindig ott van az a lehetőség egy ilyen örjöngésénél felemeled a telefont. ilyen egyszerű!

2013. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
mellesleg én addig vissza sem másoltam a levelét, sőt eszem ágában nem lett volna, ha pont nem az enyémmel példálózik...
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattam a hszeket és a leveleket pszichiáter ismerősnek. Mondta, h zárt osztályon lenne a helye....
2013. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
58%
És mivan ha beteg? Engem akkor se érdekel itt a nyavalygása.
2013. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, hogy azt szeretném ha elájulna tőlem mindenki? Nem gondolom magam őrangyalnak, ezt az embert pedig én se szeretem. -_- :(
2013. jún. 6. 23:27
 69/79 A kérdező kommentje:
Viszont nem szeretném, holnap az egyik levelemet az interneten közzétéve találni. Ő nyilván azért írt privátot, mert nem szerette volna mások orrára kötni a mondandóját. A neve is anonim, amit megint nem tartottál/tartottatok tiszteletben. És pontosan tudom, hogy ha azt írja a levélben, például "mikor 9 éves voltam, anyám feldugott nekem egy kolbászt mert egyest hoztam haza, de anya tegnap meghalt..." - akármi -, azt is közzéteszed.
2013. jún. 6. 23:30
 70/79 anonim ***** válasza:

szerintem meg tedd magad takarékra mert az ubis perverzióját ő maga írta ide, nem privátban küldte el nekem. mellesleg az egyetlen amit én ide kiraktam az hogy "miért?". ennyi. azokat amikor kérlel hogy alázzam meg meg minden gyogyós dolog. nem raktam ki. arra írtam hogy azóta én durvábbakat is kaptam.


nem nagyon értem kivel kapcsolatban írtad hogy nem szereted. de ha én egy háztartásban élnék egy ilyen beteg emberrel, függetlenül hogy rokonom vagy sem. nem hagynám így szenvedni. az első az lenne hogy letiltanám a netet. így nem tud saját magának ilyen lehetőségeket keresni. a másik az lenne hogy megpróbálnék józanabb pillanataiba rá hatni hogy menjünk el egy kivizsgálásra. most tuti h.lyeségnek fogod gondolni. de tuti hogy beszereznék levendula illóolajat (bizonyítottan nyugtató hatású) és azt párologtatván relax zenéket hallgattatnék vele.

és attól függően mennyire látom sikeresnek magam, vagy megpróbálnám szép szóval rábírni a kezelésre hogy saját maga menjen el. nem is kérdés hogy elkísérném, vele lennék a nehéz pillanatokban. vagy sajnálatos módon választanám a saját érdekében a durvábbik verziót: ha kiborul azonnal hívnám a megfelelő szerveket. előtte jó alaposan tájékozódnék az ügyben hogy lehetőleg startra készen álljanak. hogy megfelelő telefonszám birtokában legyek. mert az eléggé ciki hogy van egy örjöngő ember mellettem és én közben a lelki segély szolgálat tudakozóján nyomogatom az egyes gombot meg a csillagot attól függően melyik témával kapcsolatban telefonáltam.


nézd. én azért ítéllek el mert idírni azt tudsz hogy ilyen személyiségi jogok meg bla bla. meg privát üzit ne másolgasson senki. semmit az ég világon nem érsz el. lehet én is kattanós vagy és ennek hatására bemásolom az összes többit amit rám írt. ezer millió féleképpen lehet ártani neki. az meg hol érdekel hogy te itt mit irogatsz. azt se tudod ki vagyok, hol lakom, az ég világon semmivel sem tudsz ártani. (éppen ezért is olyan durva az internet világa). de még ha tudnád a pontos nevemet címemet telefonszámomat is, mit tudnál csinálni? körözést adsz ki ellenem csak mert "felbosszantottam" valakit a neten? simán rávágom hogy azt gondoltam szórakozik az illető én meg belementem a játékba. idegbajos dolgokat én is simán tudnék írkálni, aztán vagy elhiszik hogy én egy sajnálatra méltó ember vagyok vagy nem....


szerintem ha ennek véget akarsz vetni nem az ideírogatásnál kell kezdeni. milliószor leírtam már mit lehet tenni. szóval részemről a téma lezárva.

2013. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!