Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

Figyelt kérdés
mert múlt héten levittem a kutyám a kutyaparkba, ahol nagyon jól szórakozott és azóta is teljesen fel van pörögve mindig nyüszít ha az utcán törtnéik valami, látszik h ki akar menni. de nekem már ninca kedvem kimenni vele, fojamatosan játszani akar, de ahoz sincs kedvem.
2013. jún. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:
A levendula és a relax jó ötlet.
2013. jún. 7. 09:44
 72/79 anonim ***** válasza:

jó hogy erre nyitott vagy :)

az internetetn rengeteg féle ilyen zene van. de a DEEP SLEEP típusú zenék levendulával megspékelve garantáltan lenyugtat és elalszol. az sem lényeg hogy előtte öt perccel keltél fel és totál friss vagy. pár perc (10 nagyon maxi 20) és máris elszenderedsz, mert a zene és a levendula olyan szinten levisz "alfába", lenyugtat hogy onnan már az alvás állapota van. én nagyon kedvelem. sőt egyszer voltam én is nagyon stresszes helyzetben (mindenkinek vannak rossz napjai). azt se tudtam hogy bőgjek vagy ordítsak. hiszed vagy sem, egész közel magamhoz csak simán kinyitottam a levendula üvegét és hallgattam a zenét. jó ha 20 perc eltelt, totál nyugis lettem. nem tudom ki találta ki ezeket de egy isten volt. százszor többet ér mintha begyógyszereznéd magadat pl. nyugtatóval. a nyugtató az agyadat tompítja, bénítja. míg ez a módszer a lelkedet nyugtatja meg. most ez tudom hogy nyomin hangzik de tényleg.

én rendszeresen szoktam hallgatni több órásakat is. persze nem deep sleep verziót mert attól tényleg elalszom mindig. csak úgy amolyan háttérzajnak. nagyon nyugis állapotba kerülsz ettől. nem lesz a világ pocsék meg tudom is én milyen, hanem a zene hatására szép dolgokra gondolsz, ha gondolkodsz egyáltalán. mert az is megesik hogy nem agyalsz hanem egyszerűen csak ebben a nyugis állapotban vagy. nem tompulsz el mint egy gyógyszer esetében. sokszor a párom a munka miatt nagyon stresszes így nem tud könnyen elaludni mert teli a feje. ilyenkor elindítom a zenegyűjteményemet meggyújtok egy levendulás aroma gyertyát és már alszik is. reggel pedig nagyon pihenten ébred. próbáld ki, hidd el garantált lesz a siker. :)

2013. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
32%
Ahelyett hogy itt sírsz kérdező, tegyél ellene. Rohadt idegesítő már hogy itt nyivákolsz.
2013. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
??
2013. jún. 7. 13:09
 75/79 anonim ***** válasza:
0%
Most mit nem értesz. Ne nyavalyogj, ne panaszkodj hogy téged mindenki semmibe néz, hanem tegyél ellene. Ez a legszánalmasabb dolog hogy sírsz.
2013. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

Nem sírok! :D Szerintem olvass vissza...

Úgy vettem, hogy beszélgetünk. (Azokkal akik válaszolnak/érdeklődnek, nem veled.)

2013. jún. 7. 19:51
 77/79 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam és ne haragudj de sírsz. Az elején szinte csak panaszkodsz h téged mindenki megaláz meg ilyenek. Mi ez akkor ha nem sírás? Menj inkább el sportolni, ott vezesd le a felesleges energiádat és ne a gép előtt.
2013. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, h rég más írogat....
2013. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Hát és minek írogat két ember, engem nem zavar. Akk ne írogasson:)
2013. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!