Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok az állatkínzó?

Figyelt kérdés
mert múlt héten levittem a kutyám a kutyaparkba, ahol nagyon jól szórakozott és azóta is teljesen fel van pörögve mindig nyüszít ha az utcán törtnéik valami, látszik h ki akar menni. de nekem már ninca kedvem kimenni vele, fojamatosan játszani akar, de ahoz sincs kedvem.
2013. jún. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:

úristen, de ijesztő.

kedves válaszoló, esetleg nem tudnál beszélni a másikkal? fura lehet így együtt élni. bár gondolom, ő nem ismer téged.

2013. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:

személyiségi jog? Max levéltitok megsértése, de az sem állja meg a helyét :P


Akárki is vagy, nem vagy, nem érdekel, hagyd/hagyja békén akár te, akár a nemtudomkid az itteni embereket!

2013. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Csak h tudd mi a levéltitok megsértése:

"Aki másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, úgyszintén aki távközlési berendezés útján továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő."


Ha nem nekem küldte volna, hanem harmadik félnek, én ellopom és kirakom, akkor állna.


személyiségi jog:

"2:42. § [A személyiségi jogok általános védelme]


(1) Mindenkinek joga van ahhoz, hogy törvény és mások jogainak korlátai között személyiségét szabadon érvényesíthesse, és hogy abban őt senki ne gátolja.


(2) Az emberi méltóságot és az abból fakadó személyiségi jogokat mindenki köteles tiszteletben tartani. A személyiségi jogok e törvény védelme alatt állnak.


(3) Nem sért személyiségi jogot az a magatartás, amelyhez az érintett hozzájárult.


2:43. § [Nevesített személyiségi jogok]


A személyiségi jogok sérelmét jelenti különösen


a) az élet, a testi épség és az egészség megsértése;


b) a személyes szabadság, a magánélet, a magánlakás megsértése;


c) a személy hátrányos megkülönböztetése;


d) a becsület és a jóhírnév megsértése;


e) a magántitokhoz és a személyes adatok védelméhez való jog megsértése;


f) a névviseléshez való jog megsértése;


g) a képmáshoz és a hangfelvételhez való jog megsértése."


Ebből szintén nem valósult meg egyik sem. Szóval mielőtt nekiállsz okoskodni, tájékozódj!


Ja, mert neked csak jogaid vannak, de kötelezettségeid az nem, mi?


Viszont ajánlom figyelmedbe a zaklatást, különösen azt a részt, amikor valakivel akarata ellenére próbálnak kapcsolatot teremteni. A kedves ismerősödet/téged/nemtomkit legalább 3szor küldtelek el melegebb éghajlatra, és mondtam, h hagyj/hagyjon békén...


"176/A. §435 (1)436 Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2013. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
bemásolja valaki azt az ominózus macskás kérdést? érdeklődő lettem.
2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül senkinek nincs joga a másik beleegyezése nélkül publikussá tenni az ő leveleit, írásait, képeit/stb. Pontosabban joga van hozzá, csak gerinc kérdése az egész.

Én úgy látom, hogy ti kezdtétek el hergelni Őt.

Ő Back out-ol, ami azt jelenti hogy a múltjából él újra jeleneteket, erre rásegítettetek ti is, hiszen ugyanúgy viselkedtetek, ahogyan régen vele mindenki. Nem mondom, hogy el kell tűrni mindent, de van egy határ amit nem lépünk át (pl nem mondjuk senkinek, hogy rohadjon meg, miközben láthatólag szenved)

Engem is idegesít a helyzet, nehogy azt higgyétek, hogy barátja vagyok, de nem tudok mit tenni. Ez van.

2013. jún. 6. 15:16
 56/79 anonim ***** válasza:

előre szólok hogy nagyon kemény. nem most játssza először el ezt a h.lyeséget. csak tudnám mi a fenéért netezhet az ilyen???


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4219611-miert..


egyértelmű hogy függő szinten keresi a balhét. vadássza hogy mi az amin nyilvánosan megsértődhet. ha nincs ilyen akkor kreál magának. és ha van min megsértődni akkor meg jön az ALÁZZ MEG meg GYŰLÖLÖM MAGAMAT stb idétlensége. azóta perverzebbe ment át (meztelen fotót ajánl, ubi nem rendeltetésszerű használata stb) én nem itt siránkoznék hogy ki fejezze be és ki nem hanem letiltanám a netről a g.cibe! minimum. sajnos mi nem látunk a kérdés mögé hogy már megint belesétálunk az ő csapdájába. mert bizony erre hajaz. hogy válaszoljanak neki. ő nekiáll egyet nem érteni majd ilyen szinten kiborul. neki ez lételeme.

2013. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
67%

kedves válaszoló. szép és jó amit te írtál. de még mindig oda lyukadunk ki hogy a netről kellene letiltani az önmagára veszélyes személyt ha már orvoshoz nem viszitek el. függetlenül attól hogy mit él újra vagy mit nem. nem mellesleg vannak helyek ahol seperc alatt szétkapnának szóban titeket és senkit nem érdekelne hogy kinek fájhat vagy sem. nem mellesleg azt pedig fentebb már leírtam hogy konkrétan ő kezdi mindig.

az meg hogy kiben mennyi gerinc van szerintem megintcsak vitatható. ha volna benned akkor egy szó nélkül már az első balhéjánál letiltod a netet. azzal semmit nem segítesz ha a balhé után idejössz okoskodni kinek mit szabad és mit nem (nem mellesleg fura hogy épp mindig balhé után, lehet egyazon személlyel kommunikálunk, nem lepődnék meg) fogd meg szépen a beteg szeretted kezecskéjét és utald be a megfelelő intézménybe. egyáltalán mit keres az ilyen ember az utcán mikor ön és közveszélyes és mind tudjuk hol lenne a helye.

2013. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

köszi a linket.

kedves válaszoló: te elég normális embernek tűnsz (pl ha összehasonlítjuk a helyesírásotokat, vannak különbségek), szerintem nem várhatod el a névtelen netezőktől, hogy mindenkinek tekintettel legyenek az érzéseire, erre senkinek nincs kapacitása. A másik egyértelműen árt magának ezzel, hogy keresi a bajt az önostorozásával és ebből nyilván neked is gondjaid származnak. Nem értem tehát, hogy miért férkőzhet internet közelébe, miért nem vagytok kontroll alatt, míg nem normalizálódik a helyzet. Ez a te felelősséged lenne, kedves válaszoló.

2013. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:

Igen, de a meztelen fotókat arra kontrázta rá, hogy valaki amit ő írt a nevével együtt kitette ide...

Erre fel már én se nagyon mernék bárkivel is levelezgetni, hátha kiteszi valaki amit írtam és éppen nem akartam hogy lássák (hiszen ezért írtam privát levelet, nem pedig kommentet).


Én nem tudom letiltani a netről, úgy is fel jön, ráadásul amikor elkezdi a f*szságokat tényleg kiborul és őrjöng.

Nem tudom, ha ő elmenne pszichológushoz, nekem is vele kéne mennem, nekem viszont semmi bajom nincs.

2013. jún. 6. 15:30
 60/79 A kérdező kommentje:
Bár az igaz, nem akarok miatta bajba kerülni!
2013. jún. 6. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!