Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya Amstaff?

Ez a kiskutya Amstaff?

Figyelt kérdés

CSAK fajtaismerők kommentjeit várom.

Nyolc hetes vékony kis szuka,alig három kilós csak.

Az anyja szaporítótól kobzott férges, herpeszes agyonelletett szerencsétlen volt, aki meghalt a kölyök születésekor.

Képek:

[link]

[link]



2013. jún. 6. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 sippara ***** válasza:
75%
Olyan képet nem tudnál esetleg feltenni, amin oldalról látszik a fejformája? Egyébként igen, nekem staff jellegűnek tűnik (ez alapján a két kép alapján), de ennyi idősen még elég bátor tippelgetni, kertitörpe is lehet belőle, pláne, ha szaporítótól kobzott a mama. Mindenesetre aranyos :)
2013. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szaporítósnak tünik jah, lehet felhízlalva jobban annak tünne, így olyan mintha lenne benne más fajta is.
2013. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
24%
szia!Én fajta ismerö vagyok,nekem van kettö törzskönyves.Ez a kutya nem fajtatiszta,már eleve folthibás,a fülei is furák.
2013. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 compactegon ***** válasza:
58%
ha van tk-e (gondolom nincs), akkor igen. nagyon aranyos :)
2013. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2013. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
100%

Amstaff keverék.Vagy pit,ahogy tetszik,de biztos,hogy keverék.De nem ez számít,hanem hogy nagyon aranyos és valakinek sok örömet fog okozni!


(Remélem a kedves "gazdát" agyon b@szták!!)

2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:

Mint írtam, elég vékony, négy! kilóval van lemaradva faj és kortársaitól.

Akárhányadik kérdező: folthibás alatt mit értesz? gondolom azt hogy nem standard, de attól még vígan lehetne amstaff.A füleit meg eszembe se jut felvágatni csak azért hogy jobban annak nézzen ki :@

Normálisabb kérdezőimnek, pedig itt vannak oldalról a képek:

[link]

[link]

2013. jún. 6. 18:40
 8/96 A kérdező kommentje:

az első nem oldalas, bocsi,elrontottam. Nem lehet normális képet csinálni róla, mert folyton mozog :D

Nyolc hetes duracellnyuszi :D

2013. jún. 6. 18:41
 9/96 A kérdező kommentje:
2013. jún. 6. 18:44
 10/96 anonim ***** válasza:
100%

A kedves "fajta ismerö" nem tudja miről beszél.Színhibásat akart gondolom írni,csak annyira ismeri a fajtát,hogy elfelejtette :))


Amúgy még csak nem is színhibás,mivel teljesen fekete a szemhéja és az orra is,ez a barna pedig teljességgel elfogadott.Ráadásul 8 hetesen még rengeteg mai világbajnok kutyának is lehettek pigmenthiányai,mivel a teljes pigmentálódás akár 1 éves korig is tarthat,bár ez ritka.De 8 hetesen még az is rendben lenne.


A fülei tényleg furák(nem a fülvágásra célzok),de nekem tetszik.Nagyon aranyos.

Biztos,hogy van benne valami staff/pit,de nyilván nem tekinthető fajtatisztának.Sőt,már az állatorvosok sem írhatnak az eü könyvbe törzskönyv nélküli kutyának pontos fajtát,max. x-jellegű keverék szerepelhet.


De még mindig nem ez a lényeg,nagyon szép és aranyos kutyus,vigyázz rá és szeresd nagyon :)

2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!