Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya Amstaff?

Ez a kiskutya Amstaff?

Figyelt kérdés

CSAK fajtaismerők kommentjeit várom.

Nyolc hetes vékony kis szuka,alig három kilós csak.

Az anyja szaporítótól kobzott férges, herpeszes agyonelletett szerencsétlen volt, aki meghalt a kölyök születésekor.

Képek:

[link]

[link]



2013. jún. 6. 16:38
 31/96 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes volt végigolvasni a kommenteket... Staffordshire terrier jellegű, de nagyon soványka, úg+y egy hónap múlva légyszi tegyél fel újra képeket. Véleményem szerint tátva marad a szájuk... Azt megmondani, hogy 100%-ban fajta tiszta lenne-e, így képről lehetetlen, de szerintem erősen arra hajaz. Egy a fontos, szocializáció!!!! Kutyasuli is, engedelmesség megtanítása, visszahívás nagyon fontos. Ha ez a kiskutya megnő, az erejét neked kell kordában tartani, ami azt jelenti, hogy engedelmesnek kell lennie. Vissza kell tudnod hívni, ha más kutyákhoz menne játszani, de a másik nem játszani akar... Szóval minden kutya egy fegyver lehet az ember kezében, főleg egy amstaff... tudnod kell "hasznánli".


Sok "szerencsét" de inkább tudatos nevelést, és még több boldogságot a kutyával közös életedben :)

2013. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, Brigitta, ez most jólesett, tényleg:))

(most eléggé kivagyok, mióta itthon van, nem alszom, és az már harmadik napja. Nagyon nem megy ez a szobatisztaság dolog. A pisi precizen megy a pelusra, de a ballasztot módszeresen szanaszét rakja a lakásban. Mivel csak az első oltáson vagyunk túl, igy le se vihetem, mert rengeteg a kutya a házban, és akörül.Éjjel másfél- kétóránként felkel, kirobog a konyhába, iszik, pisil, aztán random módra odakakkant valahová- én meg kelhetek fel összeszedni, mert a bűztől nem tudok aludni:( Jahm, szóval álom lesz ez az öt hét még:( )

Valaki ötlet? Szobatisztaság ügyileg? Mert kezdem feladni. Tudom, hülyeség, de azért 72 órája fentvagyok, ezt nézzétek el nekem.

2013. jún. 7. 19:59
 33/96 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kis drága a kutyád! Használd ki amíg ilyen pici a sok szeretgetésre, mert később már nem tudod (vagyis nem úgy, mint amikor ilyen picur). Mi most vagyunk 6 hónaposak és olyan hamar eltelt ez az idő. De így is szeretjük, ő már kiskamasz :)
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 sippara ***** válasza:
44%
A legfontosabb szobatisztasággal kapcsolatos tanács: NE használj pelenkát, pláne ne szoktasd rá, neked most kényelmes, de az nem lesz az, mikor egy évesen is ugyanezzel szívtok még
2013. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
Ha az ajtó mellé/elé rakod a pelust,akkor később sem lesz baj,mivel az ajtó felé fog menni,ha pisi/kaki van és tudni fogod,hogy mennie kell.
2013. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 A kérdező kommentje:

Sippara

Akkor mit? Vagy hogy? Mert még öt hét mire le tudom vinni egyáltalán.

2013. jún. 7. 22:36
 37/96 sippara ***** válasza:
57%
Addig sajnos felmosás :/ Illetve hallottam már olyanról, hogy a gazdi egy kis ládába füvet telepített, és odaszoktatta a kölyköt, amíg le nem vihette - nekem ez egész jó megoldásnak tűnik, de még soha nem próbáltam.
2013. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
A füves homoktálas megoldás nem rossz, már én is hallottam rólla. Ráadásúl ha leviszed akkor is ismerős lesz neki a terep pisilésre.
2013. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 A kérdező kommentje:

Na srácok. Most meg akadtam, mivel ma van az első nap, hogy őhölgysége EGÉSZ ÉJJEL egyedül aludt ÉS peluska pisilt/kakilt.

Baromi büszke vagyok rá.

Tehát a javaslat : alomtálca és homok.

Homokot értelemszerűen nem hozhatok a játszóról, teli van hu..ozva más kutyák által. Homokbányánk meg nincs:D

De amúgy logikus ötletnek tűnik.

Ma hajnalban elkezdtük az átállást a Real Nature junior szárazra és a konzervjére. Annyira ízlik neki, hogy tisztára mosta a tányérját. Ilyenre még nem volt példa. :)

És nem utolsósorban a széklet színe és állaga is változott. Végre.

2013. jún. 8. 10:06
 40/96 anonim ***** válasza:
Nem tudod levinni egy biztonságos kis területre? A pelusra szoktatott kutyák megszokják, hogy ha már nem akarják tartogatni, elvégezzék a dolgukat a lakásban. Sajna saját tapasztalat is, meg sokfelől hallottam.
2013. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!