Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya Amstaff?

Ez a kiskutya Amstaff?

Figyelt kérdés

CSAK fajtaismerők kommentjeit várom.

Nyolc hetes vékony kis szuka,alig három kilós csak.

Az anyja szaporítótól kobzott férges, herpeszes agyonelletett szerencsétlen volt, aki meghalt a kölyök születésekor.

Képek:

[link]

[link]



2013. jún. 6. 16:38
 11/96 anonim ***** válasza:
22%
én ugy irtam folt hibás,az a folt a standardba nem megengedett,ezzel tisztába vagyok mert nekem kiállitásos kutyáim vannak.miért nem tenyésztötöl vettél kutyát?
2013. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

mint olvashattad VOLNA a kérdés kiirásánál is ottvan, hogy MENTETT kiskutya. Állatvédők kobozták el, és segítettem neki ahol tudtam, és felajánlották az egyik kiskutyát.

Előzőnek: imádnivaló, szeretem, akámilyen is legyen:)

Csak tudni akartam, hogy mit mondjak, ha megkérdezik.

De most írt az egyik állatvédő aki ottvolt és ismeri a sztorit, mondta, hogy mindkét szülő staff. Apa anya is kobzásra került, meg persze anya hasában a kölykök.

Hát, így lett Nola. :)

2013. jún. 6. 19:07
 13/96 anonim ***** válasza:
100%
mégis milyen folt nem megengedett a standardben???
2013. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
19%

az a kis fehér paca az folthiba!Biztos hogy nem fajtatiszta.

És a szüleinek ha nincsenek papirjaik,törzskönyv,akkor ök is csak fajta jellegüek,nincs rá bizonyiték honnan jöttek.

2013. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de amstaffban lehet foltos, csak annyi a kitétel, hogy a fehér rész 80%-nál nem lehet több az egész testfelületen!


Szerintem erősen stafford-pit jellegű, a fülei tényleg nagyobbnak és jobban felállónak tűnnek a megengedettnél, de ez néha törzskönyves kutyáknál is előfordul, mivel a fülvágás miatt sok ilyen hiba elfedhető volt.

Én örülnék, ha a későbbiek során hoznál még néha képet róla, akkor úgyis felülre kerül a kérdésed, a rá válaszolók pedig szívesen figyelgetnék, mivé alakul :) Jó, hogy megmentetted, kár, hogy a mamájának már későn jött a segítség :( De remélem, legalább a szaporító ellen eljárás indul...

Már most erősebben magán hordozza a fajtajelleget ez a kiskutya, mint ez az öt hetes "amstaff" egy hirdetésben:

[link]

2013. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "szakértő" te h*lye vagy:D


Az a folt nem hiba,létezik barna-fehér amstaff.Pl. nézd meg az ide WDS fajtagyőztesét.Barna-fehér...

2013. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
100%

utolsó a képen lévő kutya inkább egy sima szőrű foxi-ra hasonlít mint amstaffra :D


látszik,hogy a kedves szaporító még a fajtát sem tudja:D



kérdező!

nagyon szép kiskutya,legyél vele boldog ,tuti szép kutya lesz!

2013. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
100%
Az a kis fehér paca sem hiba, ha a nyakán hátul lévőre gondolsz. Egy pár példa, pl. Absolute Ambition Of Mt. Brier. Vagy Foxfire's Amber Sunset. Hörcsögfalvi Trudy (neki még nagyobb is a foltja, mint ennek a kiskutyának). Mind díjnyertes kutyák.
2013. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:

Tisztáznék valamit, a szülőknek volt törzskönyvük. A kicsiknek meg azért nincs, mert még az anyjuk hasában voltak, mikor elkobzásra kerültek anyástól, apástól mindenestől. Értelemszerűen nem állhattak meg az állatvédők elkérni a könyveket kobzás közepén :D

No, majd meglátjuk, ahogy telik az idő, teszek fel ide képeket.

Mostmár engem is érdekel mi lesz belőle, kinek lesz igaza:)

2013. jún. 6. 20:25
 20/96 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondjuk ki tudja,h valoban az volt-e az apa... ha az volt,akkor pedig o is az. Szep kutyus, egyszer en is seretnek egystaffot, de inkabb staff kevereket, amit menhelyrol hoznek ki.
2013. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!