Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya Amstaff?

Ez a kiskutya Amstaff?

Figyelt kérdés

CSAK fajtaismerők kommentjeit várom.

Nyolc hetes vékony kis szuka,alig három kilós csak.

Az anyja szaporítótól kobzott férges, herpeszes agyonelletett szerencsétlen volt, aki meghalt a kölyök születésekor.

Képek:

[link]

[link]



2013. jún. 6. 16:38
 51/96 A kérdező kommentje:

Már szélesedik a kis pofája is, staffosodik. :)

Én látom rajta a változás, majd rakok fel képet megint pár nap múlva, bődület milyen gyorsan nő, mint a bolondgomba. :)

Van mit bepótolnia, kb.6 kg mínuszban van szegényem.

2013. jún. 11. 14:56
 52/96 A kérdező kommentje:
Elköszönök innen. Sziasztok.
2013. jún. 11. 20:29
 53/96 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2013. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
Na de miért, mi történt?
2013. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
Pedig jó volt olvasni a beszámolót
2013. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 A kérdező kommentje:

Egy ökör folyton cseszegetett , azt hittem innen tudja a sztorit, de nem, kiderült hogy facebook- ról.

Szóval nem megyek sehová:)

Nola megkapta a nyakörvét, nagyon cuki, majd lefotózom. Simán elvan vele, a pórázon sétálás is megy, és meglepő módon nyugodtan jön láb mellett. Persze lakásban vagyunk még, meg még leszünk is egy darabig.

Tegnap voltunk állatorvosnál, egészséges, jövő héten lesz a kombó oltásunk, meg egy féreghajtás is. A doktornő imádta, abszolút nem félt, nagyon bátor kislány volt, összepuszilgatta a doktornénit.

Már tudjuk hogy kell enni, leteszem elé a tányér, és addig nem nyúl hozzá, amíg azt nem mondom, hogy "jó étvágyat". Érti és el is fogadja az ül, marad parancsokat. A fekszik- et még csak most tanuljuk, de borzalmasan okos és úgy issza a kis agya az infót, hogy az már szinte félelmetes.

Fotókat még ma hozok, ígérem, csak most értem haza munkából:)

2013. jún. 12. 15:22
 57/96 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nagyon fogékonyak az én kutyám 10 hetesen kezdett el tanulni de másodjára már tudta mit kell csinálni:)

Ha most megtanítod szép lassan sok mindenre nem lesz gond vele később.

Marad,lábhoz pacsi ezek mind nagyon jók:)Meg az ereszd is ha majd a kötelet nem engedi el ha játszotok.

2013. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 A kérdező kommentje:

Bréking nyúz from Nola:

Már a galériára is fel tudunk ám lépcsőzni, pedig 20 centi magasak a fokok..

[link]


Ilyen szépek vagyunk ám:

[link]


Pihenünk anya karjai közt:

[link]


És ilyen pofás tappancsos nyakörvünk van ám u.ilyen pórázzal:

[link]

2013. jún. 12. 20:06
 59/96 anonim ***** válasza:

Örülök hogy maradtál:-)

Nala nagyon èdes, a nyakörv pedig illik hozzá szerintem.

2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
Tündéri kis pókhasú lett :) A lépcsőzéssel csak óvatosan, nem tesz jót neki amíg fejlődésben van.
2013. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!