Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
ne nekem szologassatok be,en az enyemet megcsinaltam.Letettem nem en jottem a a vizsgakor valo tobb oras kutyazassal.SRY
2013. jún. 13. 22:04
 22/72 anonim ***** válasza:
na de ha már letetted, akkor foglalkozhatsz a kutyáddal.
2013. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
foglalkozom is csak nem viszem setaltani+nem tanitom olvasni meg ilyenek...amugy tegnap kivetelessen nem ugatott,de ma mar megint XD beszarok
2013. jún. 14. 09:50
 24/72 anonim ***** válasza:
84%

az épp most érettségiző vagyok, aki megjegyezte a helyesírásod. (nem hiszem el, hogy nem magyar vagy, ez gyenge próba)

Amúgy, képzeld, nem nem takarító képzőbe megyek, 5 éves nyelvi előkészítős osztályból érettségizek két nyelvvizsgával, és emelt biológia érettségit teszek, hogy fősulin is bioszt tanulhassak.

Szerintem a takarítóképző egy kicsit ennél gyengébb.


És, tudod aki évekig tanul az iskolában, és az órákra nem csak melegedni jár be, annak nem kell megszakadni az érettséginél...nekem csak át kell ismételnem mindent, ami egy nap kb 2-3 óra, és onnantól kezdve enyém az egész nap.


Persze az ilyen gyengébb képességűeknek elhiszem, hogy egész nap tanulni kell a 2-es ért, de mivel az írásbelim 80% fölötti, ezért még ha egy szót se tanulnék is 5-ös lennék, szóval, szabadidőm, mint a tenger!

De te csak képezzed magad, mert szükséged van rá!


Amúgy te tipikusan az a kretén vagy, akinek kell a kutya, mert hú, meg hááá, de hogy foglalkozni is kéne vele az már luxus. Ne lepődj meg rajta, hogy ilyen, mert csóri teljesen neveletlen.

2013. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:

honnan tod ki vagyok es ,hogy nekem mennyi idom van..ha vmit nem tudsz akk inkabb halgassal..amugy nem vok magyar de vagom a nyelvet..nemi magyar szarmazasom van aminek orulok is....de te engem ne osszal le azzal,hogy milyen vagyok en mert nem ismersz

Azt,hogy te egy streber vagy es torod az ipart meg a kutyad egy robot REX kutya azt nem hiszem el.En is tudnak rolad velemenyt fejteni,hogy mi lehetsz de nem teszem mert tok hulyeseg lenne mikor azt se tom mi is vagy te...szval bb neked...az ekezetek hianya miatt meg tenleg bocsi

2013. jún. 14. 13:31
 26/72 anonim ***** válasza:
67%
ha egész sulis idődben tanultál meg az érettségik előtt is, akkor tök gyenge a 80% körüli emelt írásbeli, és nem lehet valami jó képességed.
2013. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
61%

nem azt írtam, hogy 80°% körüli, hanem azt hogy feletti...:/ Értő olvasás 1-es.

Amúgy a bioszom 98°% lett, töri 90°% matek a legrosszabb, 76% magyar 92%, angol 99%, német 87%, és földrajz 93%.

Lehet mondani, hogy stréber vagyok, mert bevallom a gimis évek alatt tényleg az voltam, de érettségi előtt nem tanultam, csak most a szóbelire.

De, én legalább majd fogok tudni mit kezdeni magammal, és nem sírni fogok, hogy miért nem tanultam annak idején.


Amúgy a kutyám nem robot rex...járunk kiállításokra, bemutatókra,sok kutya közé játszani, tanítottam trükkökre, és van egy nagyon jól nevelt kiegyensúlyozott kutyám.

És amúgy meg te se ismersz engem, mégis itt osztod az észt, de ha valaki visszaválaszol, akkor meg jajj, én nem ismerlek téged...

Amúgy, azt sem mondtam magamra, hogy nekem olyan nagy képességeim vannak, szimplán megjegyeztem, hogy a kérdezőnek nincs, amihez tartom is magam, mert ő állítólag külföldi, holott szerintem csak telefonról ír, mert vannak határon túli ismerőseim, akik szintén beszélnek magyarul, de a magyar szlenget nem vágják, és nem is ilyen stílusban beszélnek/írnak, értsd, ahogy akarod...

Ja, és ha külföldi is vagy, az nem mentség arra, hogy sz*rsz a kutyádra, mert lehet felőlem akármilyen nemzetiségű, a kutyával foglalkozni kell, és pont.

Ha meg nem tudsz vele foglalkozni, akkor vagy próbálj meg a sűrű határidőnaplódban helyet szorítani neki, vagy ajándékozd el, és kész. Ne a kutya szenvedje meg azt, hogy te egy nemtörődöm ember vagy.

2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
61%

ja, és még mielőtt abba is beleköttök, hogy mennyi érettségim van, nem most csinálom az összeset, év elején megcsináltam az angol, a németet, és a földrajzot...

Lehet ezért mondani, hogy stréber vagyok, mert nem érdekel, szerintem megérte a sok évnyi szívás, meg tanulás, mert majd később hasznomra válik, és külföldre is nyugodt lélekkel ki tudok menni, mert két nyelvet is beszélek a magyaron kívül folyékonyan, és akárhányszor voltam kint sose volt abból problémám, hogy nem értettek meg.

2013. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

na figy ide te streber!! nem mondtam azt ,hogy kulfoldi vok ezert nem tok a kutyammal foglalkozni...szval legyszives ne olyanokat irjal ki ami nem is igaz...olvasd vissza amit irtam te gyoker...felhuz az ami nincs is es te kiirsz olyanokat.neked is olvasasi ertelmed nulla. amugy mit mondasz te hogy sokat tanulsz es meglesz az eredmenye?????


a mai vilagban szar helyzet van,meg egy orvos is nehezen el meg a laban ki egyetemet fejezett bla bla bla...nem tom,hogy neveltek meg anyadek mert itt nem az van mint a bibliaban h aki jo ember az arat a menybe!!! nem az van


itt az van hogy hiaba tanulsz ebben a szar vilagban meg akkor se tudsz labra alni normalissan,mert ide esz kell es nem robot kutya meg matek 79%. tanulhatsz te annyit amennyit akarsz hidd el van mikor egy lakatos tobre viszi egy orvosnal. De te errol szart sem tudsz>>>maradjunk csak a kerdesemnel


ez a strebernek szol.

2013. jún. 14. 22:46
 30/72 anonim ***** válasza:
Inkább menjél ki kapálni, de ide ne nagyon írj többet. Épp eléggé alacsony a honlap színvonala már így is.
2013. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!