Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

A kutyák azért ragadnak össze, mert a kan nemi szervén van egy rész, ami az aktus 3. fázisában megdagad, és nem képesek szétválni. Jobban nem tudom megfogalmazni:))

De ez az én huskymmal nem történhet meg, mert ivartalaníttattam.

Amúgy, nem tudom, hogy barátom milyen kutyára hasonlít, még sose gondolkodtam ezen...ő amúgy se olyan nagy kutyapárti,mint én vagyok. Finoman szólva lesz.rja a kutyákat. Én járok velük mindenhova, kutyasuliba, versenyre, én tanítom őket meg stb.

Amúgy, még az internetes haverságba még bele is mennék, de annyira nem vagyok híve a ciber kapcsolatoknak.

De, hátha megtudlak győzni arról, hogy kutyázni nagyon jó dolog;):P

2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Ez az internetes haversag fasza dolog,,jah majd idovel kialakul...am nem kell megyozni a kutyas jo dologgal azt tom....csak kulondben en nem orultem ennek a pulinak mikor vettuk...En fox terriert akartam vagy beaglet,,nemtom h ismered ezeket??? leginkabb fox terrier.... http://www.youtube.com/watch?v=aQLnlNjD9cc annyira aranyos

Amugy a kutyad zsido??? Milyen vallasu??

2013. jún. 25. 21:33
 63/72 A kérdező kommentje:
Ivartalanitani egy kutyat??!! Sztem ez onzoseg a gazdi reszerol....ezen most vesszunk ossze ha nem ertesz velem 1-et...amugy ivartalanitaskor a herevel vagy a penisszel csin vmit..mert ha penisz akk zsido kutyad van es elarulta jezust....legy ovatos :))) xdxdxd
2013. jún. 25. 21:37
 64/72 anonim ***** válasza:

juuuuuuuuujjj!!!!!!!


Ne írjál ekkora hülyeségeket, mert lefordulok a székről.

Amúgy ismerem azokat a fajtákat is, de szerintem semmi gond nincs a pulival. A külső nem minden egy kutyánál, egy foxi talán pörgősebb, mint egy puli....nem bírnátok vele...


Amúgy, szerintem meg az az önzőség a gazdi részéről, hogy ha meghagyja ivarosan a kutyát, és vagy a vakvilágba fedezteti a kutyáját,ezáltal szaporulatok tucatjait létrehozva, akiknek sanyarú sorsa lenne úgyis, a pénz meg nem ér annyit, hogy miattam szenvedjenek a kutyák...

Másik részről, képzeld már el, hogy egy bombanő meztelenül illegeti magát előtted, majd megvadulsz, annyira akarod, de nem lehet.

Szerinted mi a nagyobb kínzás, és önzőség? Az, hogy megoldod, hogy a kutyád többé ne "szenvedjen a vágytól", és had éljen teljes életet, vagy az, hogy minden tüzelési időszakban majd megőrül, mert annyira hajtja az ösztön, de nem lehet semmi, mert ha lenne, akkor jönnének a kiskutyák.


Amúgy, két kutyám van, az egyik kan, a másik szuka. A kannál nem metélnek...el se tudom képzelni, hogy ilyen hogy juthat egy ép elméjű ember eszébe...mi értelme lenne?

A kant kasztrálják(értsd: eltávolítják a heréit) a szukát meg kipakolják, vagy "elkötik". De az a jó, ha teljesen kiveszik a méhét, meg minden, mert így a gennyes méhgyulladás veszélye sem áll fent többé.

Szerintem humánusabb egy nem tenyészkutyák ivartalanítani, mert így a gazdi is és a kutya is sok felesleges stressz alól mentesül.

2013. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Szegeny kutya...igaz hamar nem erzi a vagyat akk no problem,de csak akkor.......mondtad ,hoy eppelmeju ember eszebe ,hogy juthat ilyen...koszi szepen!! ezt boknak veszem mert normalisnak tartasz(az is vok+csak szeretek ilyen lenni) es mikor kakil a kutya a szabadba akk mit csi???? otthagyod??? lehet az python vagy barnamaci de akk is csunya. Szval hajra!! Gondolom te a pythont szereted. :) xd

Szval a kutyad zsido

2013. jún. 26. 17:35
 66/72 anonim ***** válasza:

hát öcsém... én eddig se voltam híve a netes haverságnak, de egyre biztosabbá teszel az elméletemben...

1. a kutyám nem zsidó, mivel semmilyen vallást nem követ, csak a "természet hangjára" figyel.

2. hogy jön a kutyához a piton? nem értem...

3. a kutyagumit minden héten felszedem, pont aznap, mikor jön a kukás autó, hogy ne bűzölögjön ott nekem egy hétig, ha kinyitom a kukát. A kert elég nagy, így nem probléma, hogy hetente egyszer van a kaki szedve, mert szerencsére egy helyre piszkítanak, de ha túl sok az ürülék, akkor természetesen felszedem egy héten többször is.


Amúgy, szerintem én részemről lassan befejezem ezt a beszélgetést, mert olyan magasröptű hozzászólásaid vannak, amik számomra nem az, hogy viccesek lennének, hanem épp, hogy fárasztó, és frusztráló. Ez van...

2013. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Rendben akk tobbet nem irok....bye bye
2013. jún. 26. 21:23
 68/72 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
Mar nem szokott ugatni a puli kutyam! Hazajovok es meg sem ismert engem..igaz ejszaka volt 3 ora!! LOL...Amugy koszonom mindenkinek a segitseget!
2013. szept. 8. 19:24
 70/72 anonim ***** válasza:
Engem is megugat a kutyám, de örömében teszi, hogy hazaértem. Odajön, meg kell simogatni és kész.
2014. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!