Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy diplomával semmire sem megyek majd, de a lehetőség előttem lesz, ami előtted nem. Egyébként meg igen sok oldalú vagyok végeztem már fizikai munkától kezdve mindent, és nem félek attól, hogy nem lesz jó munkám, mert amit csinálni szeretnék, azt nem csinálják sokan, és még jól is keresnék vele.

Én nem, nem orvosnak készülök.

Amúgy, a legkevésbé sem érdekel a te véleményed, mert láthatóan egy szánalmas senki vagy, és leszel.

Nem mondom, hogy én vagyok valaki, de nálad mindenképpen többre értékelem magam, mert neked már az is szúrja a szemed, hogy én tanultam.

Amúgy, ha nem is lesz jó munkám, legalább nem leszek ostoba, és ha olyan társaságba kerülök, akkor bármihez hozzátudok szólni, nem csak nézni, hogy ezek most miről beszélgetnek.

Úgyhogy főjél csak a levedben, és foglalkozz a kutyáddal!

Puszi!

2013. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:

nekem mondod ,hogy senki vagyok ki lediplomazott egy honap mulva nemetbe kuldik dolgozni...hat azert ennyire lenezni nem kell..ahol en vok ott tehetseges vagyok es rendes ember++megbecsulik a munkamat

Te meg egy szaros diak vagy aki tudja ,hogy mit mondanak a felnottek..mennyel diszkoba,basszal be,,elvezd az eleted amig anyu ottvan es torli neked a seggedet

Te szart se tudsz rolam szval ne mond az ,hogy senki vok

Te kezdted a sertegetest meg a hulye beszolasaidat.Tegyunk pontot a vegere.(Szevasz)

2013. jún. 15. 17:36
 33/72 anonim ***** válasza:
74%

te sem tudsz rólam semmit, mivel hogy nem a szüleimmel élek, 18 éves korom óta magamat látom el.

Úgyhogy beszoptad.

Diszkóba nem járok, és inni is csak ritkán iszok, mert ami szabad időm van azt a kutyámmal töltöm.

Amúgy, meg biztos vagyok benne, hogy te diplomával nem így írnál...hanem tudnál helyesen írni, és ne gyere azzal,hogy külföldi vagy.

Amúgy, meg te írtad valamelyik kérdésnél apádat...hogy nem tudom mit csinálna, mindjárt belinkelem.

Szóval, te állítólag 1 vagy 2 diplomával, ami azt jelenti, hogy min 25 éves vagy a szüleid nyakán élősködsz, és közben engem szidsz...Annyira nevetséges, és kamu vagy, hogy hihetetlen.

2013. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
na megint csak azt mondom,hogy nem tudsz semmit se. Amugy sztem ideje csajoznod...ne a kutyadat egrecirozd te zoofilias. fel a fejjel..menny el haverokkal vmerre ha idod engedi es eld az eleted ne pedig otthon rohadj.
2013. jún. 16. 12:25
 35/72 A kérdező kommentje:
amugy unom ezt a veszekedest szval STOP legyen,,minden nap kiirsz vmi hazugsagot es eltereled a temat az en sertegetesemre.....hadj beken
2013. jún. 16. 12:27
 36/72 anonim ***** válasza:

nem hagylaaaaaaak:D

Amúgy lány vagyok, úgyhogy nem csajozok, és együtt élek a barátommal, úgyhogy cumi!

És képzeld élek közösségi életet, még ha amúgy ki se mozdulnék itthonról, ami már csak azért is esélytelen, mert a kutyával járok sétálni, akkor is mennék, mivel a kutyámmal sportolok.

És képzeld kutyázással sok embert meg lehet ismerni.

Amúgy, meg az én szavaimat használod, kb leírtad ugyan azt, amit én írtam neked...OKOS vag, a szókincsedről meg már nem is ejtek szót.

Amúgy, meg nem befolyásolom a válaszokat, mivel előttem már egy jópáran leírták, hogy mit csinálj, én is leírtam, hogy mit csinálj, de te erre azt reagáltad, hogy wowozzon a kutyád...XD

Szánalmasan nagy vicc vagy...

De, hogy lásd, kivel van dolgod bemásolok neked egy párat a tanácsokból, amiket igaz, hogy ha visszaolvasol láthatnád, de ehhez kéne egy kis ész.


"Xandir válasza:


Azért, mert nem viszed sétálni!"


"Xandir válasza:


A séta fontos, az udvarban nem érik ingerek.

Szóval jogosan utál."


" okés. bezárlak egy bazi lakásba. kapsz enni, inni. de senkivel nem lesz semmilyen kontaktod! kapsz néhány manuális játékot vagy még azt sem -hiszen a kutyának is ott az udvar nemde- pár hónap után megkérdezzük vajon azt gondolod e milyen rendes vagyok veled...

jól teszi. okos kutya. égessen csak le! saját magadnak köszönheted."


"Mekkora béna vagy... Vidd el sétálni egy héten keresztül minden nap 2 órát. Ha ezek után is fog ugatni akkor megeszem a kalapom. És neki nem célja az, hogy leégessen a szomszéd előtt"


"Amúgy nem tudom, hogy az ilyenek minek tartanak kutyát...a kutyával foglalkozni kell,nevelni, játszani és sétálni vele, hogy a minimumot megadd neki. ha ezt sem adod meg neki, akkor nem értem, hogy miért mondod, hogy jó dolga van, amikor egyáltalán nem! " --- ezt én írtam



"Minek neked kutya, ha nincs időd rá? A kutyának nem elég annyi ,hogy csak megsimogatom. Szellemileg és fizikailag is lefárasztás kell neki.

Hetente 2 alkalommal vidd el nagyobb sétára. Ha meg nincs séta azokon a napokon meg tanítsd meg neki az alapparancsokat(ül,fekszik,marad,gyere). Tanítás kb. napi szinten 10 percet vesz igénybe. Illetve a közös játék a kutyával is jó mulatság."


"Valószínűleg azért ugat akkor, amikor mennél be, mert szerencsétlen unatkozik egész nap, az a nap csúcspontja számára, hogy te kimész hozzá két percre, ami persze nem elég neki, és hisztizik, hogy ne menj még el, mert nem akar unatkozni.

Te ilyenkor még egy kicsit se sajnálod meg?

Képzeld már magad a helyébe...be vagy zárva egy kertbe, ahonnan tudod nézni, hogy mások mit csinálnak, de nincs kihez szólnod, nem tudsz mit csinálni csak feküdni egyik helyről a másikra, és valaki oda megy hozzád, két percig veled van, és utána ott hagy. Neked nem fájna?

Bár, szerintem te ezt pont lecarod... Valószínűleg azért ugat akkor, amikor mennél be, mert szerencsétlen unatkozik egész nap, az a nap csúcspontja számára, hogy te kimész hozzá két percre, ami persze nem elég neki, és hisztizik, hogy ne menj még el, mert nem akar unatkozni.

Te ilyenkor még egy kicsit se sajnálod meg?

Képzeld már magad a helyébe...be vagy zárva egy kertbe, ahonnan tudod nézni, hogy mások mit csinálnak, de nincs kihez szólnod, nem tudsz mit csinálni csak feküdni egyik helyről a másikra, és valaki oda megy hozzád, két percig veled van, és utána ott hagy. Neked nem fájna?

Bár, szerintem te ezt pont lecarod... "-------------ezt is én írtam neked, szóval adtam tanácsot, de képtelen vagy értelmezni


"ajj, világos ez, mint a vakablak! Azért ugat, mikor bemész, mert azt akarja, hogy maradj kint vele! Figyelemfelkeltésből! Na és mit csinálsz, mikor ugat? Reagálsz rá. Akárhogy is, de reagálsz. Ezzel elérte a célját. Tehát legközelebb is ugatni fog. A megoldás ilyenkor az ignorolás lenne, az, hogy magára hagyod azonnal, de mivel eleve nincs vele foglalkozva, szinte jogos, hogy ezt csinálja. Nekem is pulim van, igaz, még kicsi, és ő is ugat figyelemfelkeltésből, de mivel rengeteget van törődve vele, megtehetem, hogy ilyenkor ignorálom."



Tessék, ez csak egy pár darab, tovább nincs kedvem másolni.

Tanácsot kaptál, már csak meg kéne fogadni, de esélytelen, mert mint írtad az elején, nem elég menő a kutyád...gondolom ezért is nem viszed sétálni.


Ha így sem látod át a tanácsokat, akkor meg fordulj orvoshoz...mert valami baj van agyban akkor.

2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

huuu de sokat segitettel nekem,,nem tudtam ,hogy te xandir vagy kit elejen csipaztam,de most mar nem! amugy koszi meg minden deeeeee. bocs ,hogy azt hittem ,hogy fiu vagy de mikor ugy irsz.

MELLESLEG gondolom eleg jol alhatsz,ha mindenre van vmi kifogasod(mert te mindig mindent jol csinalsz).

Ugy irsz mint egy rossz 12 eves troll fiu

En nem igy szoktam baratkozni.......... :d

2013. jún. 17. 21:23
 38/72 anonim ***** válasza:

mivel írok úgy? azért mert helyesen írok?

Amúgy, itt is látszik, hogy agyhalott vagy, nem azt mondtam, hogy minden választ én írtam hanem azt, hogy idézek az előzőekből...

Érti kend? ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni, hogy lesüllyedjek a szintedre.

Amúgy, lehet, hogy úgy írok mint egy pasi, bár én nem hiszem, de te biztos jobban tudod... hiszen te vagy mára valaki...

amúgy kettőnk közül szerintem te vagy a 12 éves kis troll, aki beakarja pl magyarázni, hogy külföldi, és azért nem ír ékezetet,meg azért nem tud helyesen írni, de érdekes, hogy a kérdésedben ott vannak az ékezetek...

Illetve sorolhatnám még a véleményemet,de most rohadtul nincs kedvem gépelni, úgyhogy várom válaszod, nagyon jól szórakozok azon, hogy ennyivel felidegesíthetlek!

És ne félj, majd válaszolok minden kiírásodra, amikor észre veszem, hogy lett írva ide.

Puszi addig is:*

2013. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

puszi addig is...sztem ez nem jott komolyan,azert csinalod ,hogy lanynak higgyelek(te ferfi allat). xdxdxd


Hamar ratertunk erre az ekezetesre ,hogy kerdesemben ugy all ahogy...akk azt direkt csin es megeroltetesbol a ciril tasztam atteszem magyarra es sorba nezem ,hol vannak azok a hulye ekezetes betuk...meg ,hogy mindenre visszairsz nekem??? olyan vagy mint egy napi kave csak nem reggeli...tod en 3 in 1-et szeretem....te torokkave!


Amugy neha faj amiket irsz ,hogy ennyire lenezel engem.

Maskor priviben azt ugy jobban viselnem :)

EGEZSEGEMRE!!

2013. jún. 18. 22:08
 40/72 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem nézlek le annyira, mint leírom, de olyan jókat vigyorgok a válaszaidon, hogy megéri...:D

Amúgy tényleg lány vagyok, nem pedig egy férfi állat...XD

2013. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!