Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

mondtam, hogy barna vagyok...:/

Amúgy valóban félre olvastam... pedig kétszer is átnéztem.

Ez van, sok volt ez a hét...

Amúgy, a kutyával miújság? ugatott meg azóta?

2013. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
neha...de most 2 napja nem jatszottam vele nemetet tanulok...udvozol teged!!! azt mondja ,hogy szereti a szoke csajokat en mondom neki erre ,hogy a barna a kiraly!!
2013. jún. 22. 21:57
 53/72 A kérdező kommentje:
Ja es amugy miert is volt neked sok ez a het???!! csak nem tanultal????..........
2013. jún. 22. 22:27
 54/72 anonim ***** válasza:

muszáj volt...azért mégsem indulhattam úgy hétfőn az érettséginek, hogy nem olvasom el előtte a tételeket...De nem csak ez volt...össze vesztem egy emberkével, és kicsit kimerített ez a hercehurca, ráadásul beteg is lettem, láz meg köhögés...csütörtök este nem aludtam, tegnap folyt tovább a veszekedés, amit azóta már leszarok..aki hülye haljon meg...

Ezek mellett, mivel nappal a melegben nem tudtam sétálni a kutyával, ezért este 7-8kor indultam el, 10 előtt haza sem értem, és reggel 6-kor kelek, hogy még mielőtt meleg lenne tudjak vele foglalkozni...

szóval, tényleg sok volt ez a hét.

2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
ami megragadt bennem az az h aki hulye az haljon meg...ez azert durva na de ertelek....nagy tulzassal...kivel veszekszel??? pasiddal??!! amugy az ismetles a tudas anja....en sem birok aludni mert melegem van,,,nagyon szar...milyen fajta kutyad van????
2013. jún. 23. 17:04
 56/72 anonim ***** válasza:

dehogy, nem a barátommal. Egy idióta nőszeméllyel...

Amúgy Huskym van

2013. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Baaaazd husky...beszarok...annyira szep kutyak sztem nekik vannak elegemberibb arcuk...a szeme es az a nezes....fantastik!!! nekem rottweilerem volt puli elott 12 evig....sztem roti jobb de husky szebb>>> xdxd
2013. jún. 24. 11:16
 58/72 anonim ***** válasza:
100%
az esküvőre hívjatok majd meg, léci!
2013. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

:D én is így vagyok vele. Ő a világ legszebb kutyája.

Amúgy, valóban eléggé érdekesen alakult ez a beszélgetés.

De esküvő, sőt még csak személyes találka sem lesz belőle:))

Amúgy, Ismerősömnek is rotija van, az a roti az én kutyám szerelme, ha találkozunk állandóan "csókolóznak" ki se másznak egymás szájából, meg lefekszenek egymás mellé hanyatt,és ahogy dörgölőznek a földön, úgy egyre közelebb kerülnek egymáshoz, és ha összeérnek, akkor a földön folytatják az egymás szájának nyalogatását. Eszméletlenül aranyosak:)) Aztán meg persze játszanak, elég vicces látvány, amikor egy 2X akkora kutya menekül az enyémtől, aztán meg fordítva:) Látod, ha te is vinnéd kutyák közé a tiedet, akkor neked is lehetnének ilyen jó, és vicces élményeid;)

2013. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:

Sztem amit leirtal kutya sexet az a baratod meg te voltal...de troll!!!! xdxdxd....amugy miert mondasz olyant,hogy nem lesz eskuvo meg titkos taalkozo sem....en baratnak hajlando vagyok jelentkezni vagy esetleg ilyen online lelki szemeteslada....amugy meg ha szep lennel amit sajnos nemtok akk en is jatszanak veled(kicsit maskep) de most felre a disznolkodast....

Birom en is az ilyent mikor igy jatszanak a kutyak...de mikor kozosulnek es osszeragadnak azt vhogy nem ertem...Hogy tudnak osszeragadni??? ja es meg egy....tod vannak ilyen kutyaversenyek ahol a gazdik hasonlitanak a kutyakra...szted a te baratod milyen kutyara hasonlit??

Es meg azis lehet ,hogy ha netan folytatodika cheat akk meg online baratod leszek....Ne viselkedj ugy mint egy kislany

2013. jún. 24. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!