Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:

ja, és akkor sem hiszem el, hogy külföldi vagy.

Határon túlról van nem egy ismerősöm, és, mint már írtam, az ő stílusuk nem ilyen, és hiába beszélnek velem is, meg más itthon élő magyarral, egyáltalán nem ilyen stílusban írnak, vagy beszélnek.

2013. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

hmmhmm..hat ezt az uzit kiemelem h ma reggel irom 6 00 mert magyarba megyunk bratyomnak ajandekot venni....Szuletesnapja volt...

Amugy facebookon betudnam bizonyitani siman neked,hogy kulfoldi vok..

Vagy Team Speak...Amugy el kell ,hogy hidd es pls priviben irj mert ez mar nem a temahoz tartozik...amugy csinaltam olyant a testveremmel ,hogy kimentunk a kutyahoz es labdaztunk vele o meg el kelett ,hogy vegye persze fociztunk...ugy kifaradt,hogy mikor bementem meg sem ugatott....szval ma reggeli kave voltal pici cukorral.....na bye bye SMILEY

2013. jún. 19. 06:08
 43/72 anonim ***** válasza:

Na látod, mondtuk, hogy csak foglalkozni kell azzal a kutyával.

Próbáld ki azt is, hogy elviszed sétálni, majd ráéreztek egymás ritmusára, és biztosra veszem, hogy te is élvezni fogod.

De, egy jó tipp, most, hogy ilyen meleg van, inkább késő délután, vagy kora reggel játssz vele, nehogy túlmelegedjen, és hőgutát kapjon.

De hidd el, hogy tényleg szüksége van arra a kutyának,hogy rendszeresen foglalkozz vele, különben egész nap csak unatkozik, és érdekes szokásokat vehet fel.

Privit nem írok, mert már én is meguntam a másik témát.

2013. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
En nem untam meg a masik temat csak az a kar ,hogy olyan vagy amilyent szeretek,,mondjuk kicsit legy keseru...az tokeletes...amugy 20 nap kb tobb vagy kevesebb es megyek nemetbe akk aztan nem lesz kutya....budapestre utazom fel es onnan repulok ki...nagyon izgulock pedig meg 2-3 het hatra van.....
2013. jún. 19. 15:54
 45/72 anonim ***** válasza:

hát ezt az utolsó kommentedet nem nagyon tudom hova tenni...

Amúgy, remélem, hogy azért lesz, aki vigyázzon a kutyára, ha te elmész...

2013. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Hat most mar elhiszem ,hogy csajszi vagy........hajadszine??? Am muterom itthon van meg a testverem a kutyinak nem lesz baja
2013. jún. 20. 11:45
 47/72 anonim ***** válasza:

miből jöttél rá?:D

Amúgy barna, de mint már egy korábbi kommentemben leírtam, van barátom, már lassan 3 éve, úgyhogy veszett fejsze nyeleXD

2013. jún. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:
Jaj azt sem tudom ,hogy nezel ki erre mondod nekem hogy feszett fejsze nyele....ok ,hogy lany vagy de annyira hulye nem vagyok ,hogy akit nem is lattam arra hajtanak...lehet ,hogy egy sorozatgyilkos vagy barbie vagy egy vietnami drogos....viccen kivul ne ,hogy mar azthidd ,hogy hajtok rad mikor azt sem tom ,hogy nezel ki...a lenyeg az ,hogy en szeretek ilyen lenni
2013. jún. 21. 11:35
 49/72 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy félre értettem, de ezzel a hajad színével,meg a pont ilyet szeretem-mel azért elég megtévesztő vagy.

Amúgy, miért írod azt,hogy szeretnél ilyen lenni?

Hisz lehet, hogy terrorista vagyok, vagy mit írtál.:D

2013. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
nem szeretnek hanem szeretek...khm!!! szval hajad szine szoke azt tom mar nem kell hazudni XdXdXd.....ha meg terrorpista lennel akk mar nem elnek!!! amugy semmi baj ,hogy ezt felreertetted...megesik a streberekkel is ,hogy neha nem ertik a dolgot....de ,hogy egy szoke streber!!!??? Ez vmi atveres
2013. jún. 22. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!