Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hat hetes kiskutyum esténént...

A hat hetes kiskutyum esténént mindig sir. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A kiskutyum már egy hete nálunk van. Az elsö pár napban mikor néha sirt kimentem megvigasztalni mivel olvastam sok helyen hogy igy fog kötödni hozzám hogy tudja hogy vigyázok rá és nem kell nálunk félnie. Viszont egy hét mulva iskola és nem tudok kimenni hozzá mivel este aludnom kell. Az a baj hogy ma pl hagytam had sirjon mert megkell szoknia hogy nem mindig tudok kimenni hozzá de egy orán keresztül sirt és azután is.mit kellene tennem?? Tapasztalatok? Olvastam hogy ilyenkor félti a gazdit és elég annyi is h kimegyek megmutatom hogy jol vagyok vissza rakom a helyére és ennyi. Segitsetek légyszi !
2013. aug. 28. 11:49
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Nem ertem az ilyen embereket. Feltettem egy kerdest es te annyira unatkozol hogy elkezdesz szidni es pocskondiazni. Nem fogok magyarazkodni egy tok idegennek, van annyi eszem hogy nem allok le itt veled veszekedni :)

nem tudjuk mitol de most az egesz estet vegig aludta :) de a biztonsag kedveert van egy felso amiben direkt tgnap aludtam h ha elkezdene sirni odaadom neki :)) meg mindig alvas elott jatszunk is vele lefarasszuk :D koszonom a segitseget mindenkinek :))

2013. aug. 29. 16:51
 42/42 Hovarju ***** válasza:
Ne várd meg amíg sírni kezd. Lefekvéskor tedd mellé a felsőt. Érdemes olyat adni neki, amit nem sajnálsz, mert lehet, hogy szét fogja rágni.
2013. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!