Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, tenyésztő?

Mit gondoltok, tenyésztő?

Figyelt kérdés

Kutyát tervezek, vagyis már ki is választottuk és a foglalót is odaadtuk. A hirdetést a topapro.hu-n láttuk meg, és még aznap este felkerestük a tenyésztőt. Elmentünk a LAKÁSÁRA, és kiválasztottuk a kölyköt, megmutatta, hogy minden rendben vele, majd kaptunk egy tájékoztató jellegű papírt. 60000-ért árulta őket mellesleg. Sok rémhírt hallottam az internetes hirdetésekkel kapcsolatban, de azt gondolom rendes tenyésztők is hirdethetnek. Bevallom a törzskönyvre nem tértem ki, mivel a kölyök varázsától teljesen megkavarodtam. :D De szerintem nem ad. Mindegy ez nekem nem is baj, csak arra lennék kíváncsi szerintetek normális tenyésztő? Szerintem egy szaporító nem, ad tájékoztatást, nem mutatja meg a tápot, a szülőt, és nem várja meg a 8. hetet. A körülményekből az jött le, hogy tenyésztő, de azért a ti véleményetek is azért érdekelne.


Mit gondoltok róla? Tenyésztő?



2014. máj. 28. 17:49
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 60 ezerért én sem vennék papir nélküi kutyát.
2014. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Van honlapja? A legtöbb tenyésztőnek van honlapja. Szerintem ha a hirdetésbe még a honlapját se rakja be az már nagyon gyanús.
2014. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!