Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya sugároz "méltóság...

Melyik kutya sugároz "méltóságot", és okos is? Egy konkrétan fajtára gondolnék. Lent tovább.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, melyik az a kutyafajta (/ták), amelyik méltóságteljes...ez talán furcsány hangzik, szóval olyasmire értem, mint a dobermann, vagy német dog, hasonlók :D és okos is... akár lehet ez skót juhász is, vagy golden retriever. De mégis olyan ember véleményére lennék kíváncsi, aki ért hozzájuk. Okos, naagy, szép :D

MÁSRÉSZT:

Westie, okos kutyák?:D

Igen, kutyát szeretnék..árban nem érdekel, vagy egy westiet szeretnék, vagy valami szép nagyot :) Viszont a nagyok okosabbak is... :D


2010. jan. 1. 23:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Számomra a Cane Corso jelenti a méltoságot és mellette okos is :):):)
2010. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
[link] :)
2010. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

vagy egy westi vegy nagy kutya?:O

hű..elég ellentmondásos, hiszen az 1iket benn a másikan kinn kell tartni, szerintem a lehetőségeket mérlegeld

2010. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
ha noncs időd, akkor ne nagytestű kutyát válassz!
2010. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
a retrieverek és szetterek különösen családi kutyák, viszont borzasztó nagy a mozgás igényük, nagyon sokatt kell velük törődni, he nem tetszed megsérődnek, halál komoly
2010. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

én amagyar vizslát ajánlanám, családszerető, nyugodt, szép, okos

csak arra ügyelj h télen meleg vacka legyen(mert rövid a szőre)vagy ott van még aDalmata!az is remek választás lenne

2010. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy így eltűntem! Nem voltam itthon egy ideig... aztán csak nem léptem vissza :) De meglett a döntés, azt hiszem. Az óriás uszkárt beszéltük meg. Anyukámnak nagyon tetszik, nekem is :) És azt olvastam, hogy okos, gyerekszerető, nyugodt kutya. Ápolni rendszeresen fogjuk, kozmetika 2 hetente, de közben nem hagyjuk ott :) Apa majd kicsit hamarabb megy dolgozni...anya meg megoldja, hogy gyakran menjen később utána...Ez mondjuk nem fog menni több évig, de egy jó ideig biztos. Kb. 4 órát lenne egyedül, megpróbáljuk megoldani, hogy abból vagy hármat a szomszéf vigyázzon rá kicsit, így őt is megszereti (jóbarát...), de közben szokja azt is, hogy picit egyedül van. (Na ez, ez jó ötlet??:D).Westi csak régebben jött szóba...kicsi kutyát apa nem szeretne :D

Egy kedves válaszoló segített e-mailben is, ajánlott biztonságos kennelt, amivel egy ismerős majd kapcsolatba is fog lépni! Nagyon köszönöm a segítségét!

Egyébként mindenki másét is...az itt felsorolt kutyát nagy része egyébként jó ötletnek tűnt, a dalmatán is elgondolgodtam most :P

Elvileg jövőhét szerdán vagy csütörtökön megyünk nézni kutyust :)

Köszi mindenkinek!

2010. jan. 24. 13:23
 48/49 Akiteki ***** válasza:
Sok örömet kívánok a kutyusodhoz! Mutass majd képet róla!
2010. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Feltétlen mutatok! :) :)
2010. jan. 24. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!