Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ilyen kevés shetland...

Miért van ilyen kevés shetlandi juhász tenyészet Magyarországon? Röhejes, hogy nem tudok venni egy blue merle, lehetőleg szuka kölyköt!

Figyelt kérdés
Tud valaki valami Mo.-hoz közeli kennelt,ahol van blue merle is?
2014. jún. 17. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
94%
Nincs UGYANOLYAN, te logikai zseni, ha a kutyadrol van szo. Egy egyeniseg volt, de te ezt leszarod, mert csak a bundaja meg a szine szamit.
2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy egyre nehezebben hiszem el hogy te elmúltál 18... Még egy óvodás sem adná oda a kedvenc barbieját másnak, nemhogy egy gazda a kutyáját. Ez hogy "mert szegényeknek nem futatta" nagyon gyenge szöveg. Menhelyről ingyen örökbe lehet fogadni bármilyen kutyát. Szerintem te csak szimplán meguntad szegényt. Majd elmúlik ez a fellángolásod is, nem kell hozzá 1-1,5 év. Pár hónap múlva már más fog kellleni.
2014. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
95%

Annyira egyet kell értenem minden kedves hozzászólóval... Amúgy elárulom itthon te shetlandi-t már nem fogsz tudni tenyésztőtől venni.... Tudod vannak itt fent tenyésztők akik beszélnek egymással,és jobb esetben jóba is vannak egymással, pont azért mert olyan kevesen vannak.... És ne gondold hogy nem fogják tudni hogy te ki vagy, lehet hogy már most tisztába vannak veled....

Amúgy elárulok neked valamit, én több mint 6 éve várok egy olyan színű minőségű kiskutyára ami az álmom, és tudod mi van idén talán, mondom TALÁN lesz egy amerikai kennelben, de még ez sem biztos... Amúgy itthon egyetlen kennel sincs ami ezzel a fajtával foglalkozna....

A másik dolog meg verheted magad arra hogy neked most van 2,5 hónap szabad időd, de ez senkit nem fog érdekelni... :D

2014. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 A kérdező kommentje:

#62:Azóta is ilyen kutyát akarok,amióta elajándékoztam,és az már több,mint 2 éve volt,szóval nem múlik el a "fellángolás".Nem akartak menhelyről kutyát az ismerősömék,mert régen is sheltie-jük volt,és nagyon szerettek volna megint olyat,de nem volt rá pénzük.Mièrt olyan nehéz elhinni,hogy ebben az országban még vannak jószívű emberek is?!Ne magatokból induljatok ki!;)

Amúgy meg elmúltam már 18 szerencsére. :)

2014. jún. 18. 14:42
 65/82 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy jószívű vagy! Küldhetem a kívánságlistámat? :)
2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

Ha amerikai kennelből hozatsz akkor miről beszélünk?!Ha olyan sok pénzed van,egészségedre! -.-

Hiába "aggódtok" ott annyira,az életben nem jönnek rá mèg a tenyésztők sem,hogy ki vagyok.Elfelejtettètek,hogy ez csak a bèna netes világ,nem ismertek,így nem tudjátok a való èletben milyen vagyok!;) Meg nem is biztos,hogy èn mennèk a kutyáért különböző okok miatt,ha lenne kölyök,szóval ezt bebuktátok drágáim!;) ;) ;)

Màr vicces is,hogy hogy fel tudok húzni buta embereket. :)

2014. jún. 18. 14:47
 67/82 A kérdező kommentje:
#65:Te nem vagy egy kedves ismerősöm,mint az a csalàd,szóval nem. :D
2014. jún. 18. 14:48
 68/82 A kérdező kommentje:
*"aggódtok" itt
2014. jún. 18. 14:49
 69/82 anonim ***** válasza:
És ha két év múlva megunod a blue-merle színt is, akkor meg mi van? Amúgy egy rendes tenyésztő csak a gazdának adja oda a kutyáját, épp ezért nem ajánlatos ajándékba sem venni kutyát. Ha még arra sem vagy képes, hogy elmenj érte, akkor nem fognak nagy becsülni.
2014. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
"Nem untam meg" a gold sable színt sem,ha valaki ajándékozna nekem ilyet a családban vagy barátok,nagyon örülnék!Én viszont magamtól blue merle-t veszek.Fogd már fel a különbséget! :P
2014. jún. 18. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!