Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ilyen kevés shetland...

Miért van ilyen kevés shetlandi juhász tenyészet Magyarországon? Röhejes, hogy nem tudok venni egy blue merle, lehetőleg szuka kölyköt!

Figyelt kérdés
Tud valaki valami Mo.-hoz közeli kennelt,ahol van blue merle is?
2014. jún. 17. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
100%
Hú,ha én most elmondanám,hogy a blue-merle aussie szukámra 14 évet vártam...:D Hiába na,meg kellett várnom,amíg eljön az idő,hogy magam tudom rá a pénzt megteremteni,mert ha a szüleim megtehetnék (édesapám végül is megtehette volna,ha nagyon akarja),akkor sem fogadnék el tőlük egy ekkora ajándékot,viszont hihetetlen lendülettel dolgoztam még a legnehezebb időkben is,úgymond,mert hatalmas örömmel és egyre nagyobb megelégedéssel töltött el,amikor a fizetést a kezembe nyomták s én amit lehetett,már tettem is el belőle,hogy egy napon életem álmát valóra váltsam...:) Valahogy nem ugyanaz az érzés,ha az ember kezébe nyomják a szülei a rávalót,mint amikor magad dolgozol meg érte. Kisgyermekkorom álma tehát huszonéves koromra lett valóság,de annál nagyobb az öröm,s még ma is hihetetlen sokszor,hogy az a kutyafajta ráadásul azon színváltozata,amely pulyakori merengés,elérhetetlennek tűnő vágy volt csak éveken át,most itt alszik mellettem :) Ha igazán szeretnéd azt a kutyát,száz évig is várnál rá,hidd el. Ez csak fellángolás,aminek a kutya inná meg leginkább a levét,de bízunk benne,hogy a tenyésztők jó érzékkel adják a legjobb gazdikhoz azt a néhány,kincset érő kis merle babát...:)
2014. okt. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
Úristen most találtam meg ezt a kérdést. 😂 Kérdező hogy elhallgatott a végére :D Annyira reméltem, hogy egy tenyésztő válaszolni fog neki. Nagyon szeretném tudni, hogy mi lett a sztori vége, szereztél - e valahol blue merle szukát, kérdező? Remélem, hogy nem :)
2020. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!