Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem? Míért vannak...

Feljelenthetem? Míért vannak ilyen emberek?!

Figyelt kérdés

A gondom, nagyon komplikált. A kutyusom, 2 hete fialt 5 kölyköt.

Fajtatiszta berni pásztor. A kölykök is azok. Az anyjuk azonban ma délben elpusztult, mivel a kedves szomszédom megmérgezte. Először azt tünt fel, hogy nem megy a kölykeihez, és folyamatosan nyüszített. Kihívtam az állatorvost azonnal, de már nem tudott vele mit kezdeni. A kölyköket az orvos bevitte megfigyelésre, nem e mérgeződtek ők is, az anyatejjel, de szerintem nem. Borzasztóan maga alatt vagyok emiatt. Többen látták, hogy a szomszédom dobott valamit a kutyának, ketten azt mondták tanuskodnak is ha kell. Lehet ebben az esetben feljelentést tenni?



2014. jún. 23. 22:25
1 2 3 4 5
 21/41 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Sajnálom a kutyádat :( Remélem a kicsikkel minden rendben lesz.

Tényleg nem kéne a kérdezőnek esni...MOST NEM :(

A telefonos videó felvételt csatoljátok bizonyítéknak!!!

2014. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, és a részvéteket. Igen, tenyésztő vagyok. Hivatalosan is be vagyok jelentve. Kb egy éve hoztam létre egy menhejet is, jelenleg 40 kisállatnak otthont adva, és folyamatosan gazdikat keresve. Mivel minden lakót a gyerekünknek tekintünk, nagyon mélyen érintett ami történt. Azértsem értem, mert a tenyészet előtt minden szomszédot végig jártam, nem zavarná e, és ettől az illetőtöl sem kaptam negatív vissza jelzést. Arra se. Lehetett panasza, hogy hangos lett volna a kutyus mert a berni rgy nagyon emberbarát nyugodt kutya. Szinte sosem ugatott, ha igen 1-2 percig. A haragon és keserűségen át ésszerű magyarázatot nem találok miért tette. Megvan az eredmény az orvostól. Emberi, nagyon erős nyugtató és véralvadásgátló gyógyszer kombinációt használt. Szerencsére az orvos gyorsan végzett. Még a papírokra várni kell, de utána megyünk a rendőrségre. A szomszéd aki felvette csak 15 éves, remélem az ő tanuskodását is elfogadják majd, mivel ugye fiatalkorú.


A kislányunk még nem tudja, holnap jön haza kirándulásból. Az is egy csúnya menet lesz, elmondani neki.

2014. jún. 24. 13:26
 23/41 A kérdező kommentje:
Menhely* bocsánat az idegtől már írni is elfelejtek.
2014. jún. 24. 13:28
 24/41 anonim ***** válasza:

A felvételt be kell hogy számítsák mindenképpen.

Már elolvasni is fájt a történetet...Ha az én kutyámmal történne ez,teljesen összetörnék,és "visszamérgezném" az illetőt...Nagyon sajnálom ami veletek történt,sok sikert az ügyhöz,és a kiskutyáknak is szorítok!:')

2014. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
A kicsik jól vannak. Sok picit neveltem már fel, velük sem lesz baj.
2014. jún. 24. 23:23
 26/41 anonim ***** válasza:
70%

Érthetetlen az ilyen, na.

Különös aljasság, ha mégcsak nem is jelezte, hogy zavarja valami, hanem egyből ehhez az eszközhöz nyúlt.

Ha az én szomszédom volna, nem sokáig lakna már ott. Bármi is zavarta annyira, hogy megmérgezze a kutyát, én olyan zavaró lennék utána, hogy kénytelen legyen menekülni. Pokollá tenném a mindennapjait, és tudatosítanám benne, miért is kapja. Elérném, hogy visszasírja a kutyát. Undorító dög az ilyen, aki azt hiszi, hogy csak mert embernek született, ő a Föld legértékesebb teremtménye. Hát a fenét, az ilyen hulladék. Fokozatosan kell tönkretenni, kiidegelni, ráébreszteni, hogy egy semmi, akinek nincs joga a problémáit úgy rendezni, ahogy akarja.

2014. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Ma reggel, szokatlan dolgot találtam az udvaron. Egy nagydarab főtt csirke tetemét. Szerencsére tettem róla, hogy az állatok ne legyenek az udvaron. A csirke tetemet bezacskóztam. Kíváncsi leszek mit fognak találni benne. Lehet megfogadom a tanácsod utolsó.
2014. jún. 25. 14:46
 28/41 anonim ***** válasza:

Írd meg, mi újság azzal a csirkével.

Egyébként én is ott tennék alá, ahol csak lehet.

2014. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Sok sikert!hálistennek kitartó vagy,így tovább,ezek után biztos kiderül,és megkapja büntetését az a tetű!

A szomszéddal nem beszéltél azóta?

2014. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem bírták ki egyesek a népokosítást, mi?

Milyen jó ez a GYK, hogy bármi is van kérdésnek kiírva, mehet a leoltás. Gondolom, némelyek minden nap húzzák a strigulát, hogy , na...ma is állatvédtem és megmondtam a tutit néhány szemét szaporítónak.

2014. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!