Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem? Míért vannak...

Feljelenthetem? Míért vannak ilyen emberek?!

Figyelt kérdés

A gondom, nagyon komplikált. A kutyusom, 2 hete fialt 5 kölyköt.

Fajtatiszta berni pásztor. A kölykök is azok. Az anyjuk azonban ma délben elpusztult, mivel a kedves szomszédom megmérgezte. Először azt tünt fel, hogy nem megy a kölykeihez, és folyamatosan nyüszített. Kihívtam az állatorvost azonnal, de már nem tudott vele mit kezdeni. A kölyköket az orvos bevitte megfigyelésre, nem e mérgeződtek ők is, az anyatejjel, de szerintem nem. Borzasztóan maga alatt vagyok emiatt. Többen látták, hogy a szomszédom dobott valamit a kutyának, ketten azt mondták tanuskodnak is ha kell. Lehet ebben az esetben feljelentést tenni?



2014. jún. 23. 22:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Mondott már valamit az orvos?:(
2014. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Kérdező tudsz már valamit?
2014. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

A talált csirke is mérget tartalmazott.

Meg kaptam a papírokat is, ma megyek rendőrségre feljelentést tenni. Jön velem a szomszéd srác is, egy lemezzel amin a felvétel van. Megírom a fejleményeket mindenképp. Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az együtt érzést.

2014. jún. 27. 06:29
 34/41 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az ügy kimenetelére! Sok sikert!
2014. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Hallod legszívesebben az átdobott csirkét elkészítettem volna neki, hogy egye meg ő.


Ne hagyd annyiban, van bizonyíték nem is egy, ráadásul hivatalos tenyészállatról van szó, amellett hogy büntetik, igényelj anyagi kártérítést is. Tudom ez sovány vigasz, mert az űrt nem pótolja, de mégis valami.

2014. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Megtettem a feljelentést. A bizonyítékoknak hála, a nyomozó szerint akivel beszéltem, elfogják ítélni. Természetesen kártérítést is fogok kérni. Meglátom mi lesz ebből. Én lecsuknám élete végig ha rajtam múlna.
2014. jún. 27. 15:04
 37/41 Szilvi & Argos ***** válasza:

Óbakker! Örülök, hogy nem hagytad annyiban!

Most a kutyákat ne hagyd felügyelet nélkül a kertben jó pár hónapig, és kiengedés előtt alaposan nézz szét!!!

A szomszéd letöltendőt sajna tuti nem kap :(

2014. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Minden reggelem kutatással kezdődik. Felfüggesztett büntetése van. Ezt is a nyomozótol tudtam meg. Így már nem biztos, hogy megúsza.
2014. jún. 28. 01:49
 39/41 Szilvi & Argos ***** válasza:
Na, hátha végre lecsukják :)
2014. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi újság azóta?
2014. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!