Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem? Míért vannak...

Feljelenthetem? Míért vannak ilyen emberek?!

Figyelt kérdés

A gondom, nagyon komplikált. A kutyusom, 2 hete fialt 5 kölyköt.

Fajtatiszta berni pásztor. A kölykök is azok. Az anyjuk azonban ma délben elpusztult, mivel a kedves szomszédom megmérgezte. Először azt tünt fel, hogy nem megy a kölykeihez, és folyamatosan nyüszített. Kihívtam az állatorvost azonnal, de már nem tudott vele mit kezdeni. A kölyköket az orvos bevitte megfigyelésre, nem e mérgeződtek ők is, az anyatejjel, de szerintem nem. Borzasztóan maga alatt vagyok emiatt. Többen látták, hogy a szomszédom dobott valamit a kutyának, ketten azt mondták tanuskodnak is ha kell. Lehet ebben az esetben feljelentést tenni?



2014. jún. 23. 22:25
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
valami zavar van a fejével. ez borzasztó! hogy tehet valaki ilyet! sajnálom a történteket!
2014. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!