Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni, ha a...

Mit kell csinálni, ha a kutyám megmorogta nővéremet?

Figyelt kérdés

Játékból harapdálta a lábát meg felugrott rá,aztán egy kicsit odacsapott a fejére és vicsorgott rá meg megmorogta.

De még erősen kölyök kutya,4 hónapos,moszkvai őr.

Még kb 1 hónapja amikor valamiért rászóltam meg odaléptem,akkor nekem is ugatott meg ha becsuktam éjszakára a kennelbe akkor is egyszer,de azóta nem csak még szokott ugrálni.Erről is hogy lehetne leszoktatni?


2014. aug. 26. 22:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Elmondanád akkor, hogy melyik kutya a tökéletes első kutyának? Akármilyen kutyáról tesz fel kérdést az ember, van néhány ember, aki rendszeresen leteremti őket, hogy ez se jó meg az se jó meg amaz se. Megfigyeltem már... Akkor mi a jó?
2014. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Imola Ágnes ***** válasza:
77%
Átlagos kezdőnek való kutyák, kapásból: golden, labrador, magyar vizsla, berni pásztor, leonbergi, cavalier spániel, bischon, szuka németjuhász és az a rengeteg féle menhelyi keverék... és ez kb 20 másodperces gondolkozás eredménye... + ha adott fajtára akar felkészülni, ott van az ideiglenes befogadás, ahol nem kell 100%-os felelősséget vállalni, sőt sokszor részt lehet venni a kutya rehabilitációjában is, ahol rengeteget tanulhat az ember.
2014. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Itt persze ezt mondod, de ha valaki feltesz egy kérdést, pl hogy "Berni pásztor jó első kutyának?", akkor mindenkitől kapná az osztást, hogy neeem, ahhoz kemény kéz kell, meg napi 20 órában vele kell lenni, abból 10 órát sétáltatni meg heti 6x kell vinni iskolába, meg nyomnátok a rizsát. Megfigyeltem már, szóval ne ellenkezz hogy nem így van.
2014. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Imola Ágnes ***** válasza:
69%

Mos komolyan??? mit akarsz???? Igazat adni a kérdezőnek??? Vagy csak veszekedni???? Vagy??? A kutya felelősség, és aki ezt nem tudja vállalni, annak nem való kutya. PONT! ha nem tetszik, akkor így jártál, de valahogy meguntam azt, hogy a hozzád hasonlók által kidobott kutyákat rehabilitáljam...roh*dtul meguntam, hogy ugy hívnak fel, hogy azonnal vigyem el azt a dögöt az udvarodról, emrtt megharapott, és engem érdekel majd a te kutyád sorsa.

Hogy tiszta legyen, elmondom még egyszer: Moszkvai Őrkutya nem való tapasztalatlan embenek... tudod mi a bizonyíték erre???? - a kérdés, amit feltett a kérdező, és az, hogy egy 4 hónapos kölyköt sem tud kordában tartani.


Amúgy parancsolj, Berni pásztoros kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1810940-berni..


Moszkvai őrkutya leírásának részlete: Tanítása: Rendkívül értelmes fajta, könnyen és gyorsan tanítható alapvető engedelmességi feladatokra. Nagyon fontos, hogy a nevelés során őszintén, egyértelműen és következetesen kell vele bánni. Aki nem biztos magában vagy nincs ilyen jellegű tapasztalata az forduljon kutyakiképzőhöz, mert rosszul nevelve a legjobb kutyát is elronthatjuk! Fontos, hogy a moszkvai őrkutyát nem szabad őrző-védő feladatokra oktatni! Ezt a tulajdonságot ösztöneiben hordozza és egy ilyen irányú kiképzéssel összezavarjuk a kutyát vagy a gazdájával szemben is agresszívvá válhat.

2014. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Te sem segítettél a kérdezőnek, csak fújod a magadét. Én legalább adtam neki tippeket, hogy hogyan kezdjen hozzá a neveléshez.
2014. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Imola Ágnes ***** válasza:
76%
De, elmondtam, hogy mire számíthat. Aki egy kicsit is ért a neveléshez, tudja, hogy a netes tanácsok annyit érnek ebben az esetben, mint halottnak a csók, és aki egy kicsit is ismeri a fajtát, azt tudja, hogy ebben a helyzetben nem megnyugodni kell, hanem cselekedni, azonnal.
2014. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ebben tévedsz Imola Gáspár,első kutyának is ajánlják.

Már van egy 2 éves kaukázusi juhászunk,akivel semmi baj nincs,teljesen család centrikus.A kennelbe nem büntetésből csukom be délután vagy esténként,hanem azért,hogy a másik kutya is ki legyen engedve.Ilyen még nem történt pusztán azért kérdeztem meg,hogy mi a teendő legközelebb.

2014. aug. 27. 11:02
 18/33 Imola Ágnes ***** válasza:

1.Linkelnél nekem egy oldalt, ahol azt mondták, hogy jó első kutya?

2.Az aki egy ilyen problémát nem tud kapásból kezelni, annak nem való ilyen fajta

3. Vagyis a kennel dolog azt jelenti, hogy nem lehet a 2 kutyát egyszerre kiengedni????

2014. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
16-osra válaszom: ha annyira nem érnek semmit a netes tanácsok, akkor miért adnánk pont a te szavadra? Fel sem merül benned, hogy az embernek komoly problémája van, mert ilyesmi mindig előfordul, és hálistennek van egy olyan oldal, amin bátran felteheti a kérdését, és reméli hogy segítenek neki. Ti meg csak leugatjátok. Én legalább megpróbáltam neki segíteni, de a ti válaszaitokkal kitörölheti.
2014. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Imola Ágnes ***** válasza:
Talán azért adnának a szavamra, mert ép azt írtam, hogy ne hallgassona netes tanácsokra, hanem keressen meg egy szakembert, aki érti a dolgát, és megoldja a helyzetet.
2014. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!