Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyáról...

Mit gondoltok erről a kutyáról? Kép!

Figyelt kérdés

Milyennek látjátok kinézetre? Mik a hibái?

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 1. 17:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Én is kérdeztem, hogy keverék-e, de megmutatták a törzskönyvét is, meg még útlevele is van. Azt mondjuk nem értem, hogy az ilyen kutyákat miért nem lehet kényeztetni, meg miért nem kaphat abból, amit mi eszünk... Amúgy azt mondta a gazdája, hogy nemsoká egy éves, meg kislány. De nekem sem tűnik egyébként dobbermannak, hiába levágták a farkát, szerintem átverték őket ezzel a kutyával, eleve mert a füle sem jó. Meg sovány is. Szóval szerintetek mondjam meg nekik, hogy átvágták őket?
2014. szept. 1. 17:53
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki. Viszont rémesen rossz szögből van fotózva, mármint ahhoz, hogy ennél konkrétabb véleményt tudjunk mondani. Közben látom, vendégségben fotóztad, legközelebb ilyesmi képet próbálj készíteni: [link]


A fülüket régen vágták, aztán kötözték, hogy felálljon. Mára ez tiltott Magyarországon, ettől függetlenül van olyan tulajdonos, aki elintézi, hogy vágott füle legyen a kutyájának.

2014. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért tévesztett meg, mert a legtöbb Dobermann vágott fülű, és nincs is azzal semmi gond, ha nem vágják neki, sőt! A kérdés, hogy mennyi idős? Ha kifejlett korában ehhez hasonlít majd, akkor elhiszem, hogy fajtatiszta, de addig nekem nagyon is tacsós beütése van:D [link]
2014. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Vannak törzskönyves szaporítók is. Kérdezd meg, melyik kennelből van...

Az előző jól írja, nem baj, ha nincs vágva a fülük. Normális esetben lóg nekik.

2014. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
50%
Most olvasom, hogy majdnem egy éves. Nos, akkor már jóval nagyobbnak kéne lennie, mint amit fotóztál, de igazából tényleg rossz a szög, oldalról kéne lefotóznod. Nekem is gyanús ez, egy fajtatiszta kutyán ülve is látszik a fajtajelleg, de rajta egyáltalán semmi Dobermanost nem látok a színén kívül :/. Elképzelhető, hogy az ismerőseidet átvágták...
2014. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

Hát van még róla fotóm, mert amúgy nagyon okosan viselkedett és ilyen kutyát még nem láttam. Mondjuk szerintem már túlzásba vitték a tanítását, mert mikor ettünk, nem etethettük, és mivel megpróbáltam és el akarta venni, leültették nekünk háttal és fel sem állhatott. Meg volt, aki félt tőle, ezért mindenhova csak a gazdájával mehetett, nem is játszhatott a vendégekkel.

Olyan képem ninsc amilyet mutattál, scak olyan, amin áll

2014. szept. 1. 18:00
 17/67 anonim ***** válasza:
Az is megfelel amin áll, igazából. A méreteit milyennek láttad? Mert egy fajtatiszta szuka marmagassága 63–65 cm, és 30-40 kg. Ez a standard, e körül kell hogy legyen, sokkal nem térhet el Ha már majdnem egy éves, szóval 6-7 hónapos elmúlt bőven akkor majdnem kifejlődött teljesen, maximum 1-2 centi eltérés lehet és pár kg.
2014. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez egy nagyon szép fajtatiszta doberman szuka.
2014. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul írtam, kimaradt a nem. Szóval nem áll. Mindjárt feltöltöm azt is. Hát nem tudom, elég nagy termetű. Mikor bementünk, végig ért a kanapén. Nagyobb, mint egy németjuhász.

[link]

[link]

2014. szept. 1. 18:13
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sovány amúgy szép szuka lenne ha nem lenne csontkollekció.
2014. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!