Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyáról...

Mit gondoltok erről a kutyáról? Kép!

Figyelt kérdés

Milyennek látjátok kinézetre? Mik a hibái?

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 1. 17:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Hű, hát elég sokféle válasz lett... azóta utánanézegettem a dobbermannoknak és hát valamennyire tényleg hasonlít. De azért még jöhetnek vélemények. Út közben meg kérdeztem a csaj anyukáját, akinél voltunk, valamilyen Grand Vinko kennelből van. Meg kérdeztem hogy miért ilyen sovány, és szerintük csak kicsit kéne híznija, de annyi kaját kap, amennyit kapnija kell.
2014. szept. 1. 18:25
 22/67 anonim ***** válasza:
77%
Jól látod, ő egy nagyobb termetű dobermann szuka, és valóban kicsit vékony. De nem lehet tudni, hogy ez miből adódott, lehet, hogy kiskorában lábfájós volt, ezért tartják ilyen kondiban. Amugy semmi problémát nem látok rajta, és biztosan nem keverék. Én a gazdái helyében nem szoritanám ilyen szigoru keretek közé, inkább sokat vinni futni, labdázni, hogy szépe erősödjön, és izmosodjon.
2014. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Grande Vinko kennel, hát nem azok a kifejezett törzskönyves szaporitó kategória:)))) Világviszonylatban a legjobb kutyáik vannak.
2014. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
Na így már mindjárt más! Igazi Dobermannos alakja van, viszont: ennek a kutyának legalább 30 kg-nak kell lennie! Kint vannak a bordái és ez nem valami szép látvány. Mindaz oké, hogy nem szabad, elhíznia meg minden és valóban nem szabad az asztalról leeső falatokkal etetni, de azért a tápját illik megfelelően kimérni és felhizlalni legalább egy 10essel. Nem tudom hogy hány kg lehet, de még akár el is hiszem hogy TK-s Dobermann, de a soványsága miatt az első képen abszolút tacskó keveréknek tűnt. Azt mond meg az ismerőseidnek hogy ne koplaltassák tovább a kutyát, mert ennek nem lesz jó vége!
2014. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Az látszik, hogy sokat foglalkoznak vele, mert nagyon okos, meg egy szakra járunk, már sokat hallottam erről a kutyáról, csak az én képzeletemben a dobbermannak valahogy szélesebb a feje meg hegyes a füle, ezért gondoltam, hogy valami keverék is van benne. Azt tudom, hogy a gazdája jár vele futni, egyébként mindig hozza magával ha kevés órája van és olyankor megvárja a kutya az autóban. Az mi, hogy törzskönyves szaporító? Azért nincs levágva a füle?
2014. szept. 1. 18:32
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hanem az, amelyik törzskönyvet hamisít, vagy törzskönyv nélkül adja el a törzskönyves kutyák kölykeit. Az nem baj, h nincs vágva a füle. A kennel pedig valóban létezik. [link]
2014. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
72%
Még nincs egy éves, nem kell 30 kilónak lennie. Tény, hogy kicsit sovány, de a gerincoszlop nem látszik. pár kiló nem ártana rá, de nem 10:))))
2014. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
33%
Úristen, csont és bőr ez a kutya :((((
2014. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a kennelt, gyönyörű kutyáik vannak! Egy megfelelő beállítás, és pár kg, és biztos ez a kutya is gyönyörű élőben. :) Lehet hogy a füle tévesztett meg téged is, mert ha sok ember ha olvassa azt hogy Dobermann akkor egy vágott fülű-farkú kutya jut (sajnos) az eszünkbe. De egyébként tényleg szép, de az első képen (mivel ül, és mivel sovány) nem jöttek ki teljesen a fajtajellegek.
2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Igen, hát kisit haragudott is, mikor mondtam neki, hogy nem fajtiszta. Amúgy azt mondták, hogy van valami gyomorproblémája és ezért elég korán kellett ivartalanítani, meg kiskutyákat sem akarnak. Pont mesélte is az anyukája, hogy nagyon drága volt a kiskutya és hogy itthon lett volna olcsóbb is. Meg hogy azért fogja a lánya ilyen kemény kézzel mert mindenki azt gondolja, hogy egy fenevad és mindig csak kiskutyáik voltak. Mondjuk azt nem gondoltam, hogy ilyen jó helyről van, de ez megmagyarázza miért vigyáznak rá ennyire. Még a házba is beengedik.
2014. szept. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!