Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
94%

Sokan képtelenek felfogni, hogy amit egy kutya művel (legyen az jó vagy rossz) az nem a kutya bűne és erénye, hanem a gazdájáé! Minden kutya olyan amilyenné a gazdája neveli, és ez a legfontosabb, ha ilyen dolgokról van szó! Az, hogy ez a nő így nevelte a kutyáját, hogy rátmámadt a gyerekére, az pontosan az ő hibája és nem a kutyájáé. Szóval a leghelyesebb cselekedet az lett volna ha a nő ugrik ki az ablakon, mivel az ő hibájából lett az egész, ha nem vett volna kutyát tapasztalatlanul akkor nem támad rá senki a gyerekére. Ehelyett szerencsétlen kutyáját dobta ki aki nem tudta mi rosszat csinált, mert nem volt normálisan megnevelve...

A kutya sínyli meg mindig ha valakire rátámád, Őt altatják el, holott a gazdát kéne elaltatni, vagy legalábbis ÖRÖKRE eltiltani az állattartástól.

2014. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha ráddől a házad, mindenképpen jelezd, hogy te tetted fel ezt a kérdést, véletlenül se küldjem oda a szolgálati kutyámat, hogy megmentsen.
2014. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
96%

"A nyomozás adatai alapján nem állapítható meg a bűncselekmény elkövetése – erősítette meg információnkat az ORFK kommunikációs szolgálata.


A vizsgálat azt is megállapította, hogy Enikő és a kutya egyedül tartózkodott a lakásban, amikor az eset történt. Talán éppen emiatt nem lehetett bizonyítani semmit, de ez a tény mindenesetre ellentmond a dajka állításának, miszerint a lányát védte."



Mas szoval: Egy 5kg-os kutya, akviel EGYEDUL volt a lakasban. Semmilyen mas modon nem lehetett elharitani azt a veszelyt, aminek a letezeset a rendorsegi nzomozas cafolta, csak ugy, hogy kivagta az ablakon.


Magyarul: elgurult a gyogyszere, valamilyen okbol bekettant a kutyara, kinyirta, aztan rajott hogy azert valamit megis csak kamuzni kellene...


Remelem kerdezo kezded kapzsgalni hogy mi is a gond ezzel, es miert azt a szerencsetlen kisallatot sajnalja mindenki az elmehaborodott anyuka helyett.

2014. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 Platypus ***** válasza:
95%
A kérdéses kutya egy jack russel terrier volt. Ez a fajta cirka 4-5 kiló. Még ha ténylegesen éppen halálra akarta volna marcangolni a gyereket, akkor is fel lehetett volna emelni fél kézzel, és bezárni a szomszéd szobába amíg ki nem találnak valamit. Csak éppen a nyomzás során két dolog derült ki: a gyereknek semmiféle sérülése sincs és az eset során nem is tartózkodott a lakásban. És egy egészséges felnőtt embernek az égvilágon semmi mentsége nincs erre. Ha egy barnamedve támadt volna rá a gyerekre, érthető hogy úgy védi magát ahogy tudja, de továbbra is egy 5 kilós kutyáról beszélünk, a gyerek meg jelen sem volt.
2014. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
91%
A saját kutyám a neveléséből adódóan soha nem támadná meg a gyerekem. Akkor sem, ha a gyerek nyúzná... Persze a gyerek sem tenne ilyet, mert ő meg úgy van nevelve. Namármost ok, hogy neked csak egy kutya, de sok esetben az a csak egy kutya többet ér, meg értelmesebb mint néhány ember. Persze egy biztos, a gyerek épsége fontosabb mint bármi más, de felnőttként neked van bőven döntési jogod, eszed előrelátónak lenni... Itt is lehetett volna.
2014. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a nyomozati anyagból semmit nem olvastál. Egy aprócska bökkenő van: Bizonyították, és a nő is bevallotta, h NEM IS VOLT OTTHON A KISLÁNYA AZ ESET IDŐPONTJÁBAN!
2014. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
92%
Ismét egy jó példa arra, hogy nem való kutya mindenkinek, mert nem tudják nevelni őket.
2014. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
94%

Csak épp ezt sokan nem tudják felfogni.Melyik szót nem lehet abból érteni,hogy a gyerek a bűncselekmény idején bizonyítottan NEM volt a lakásban?Magyarul van leírva.

Rohadjon meg ez a féreg!Szerencsére elveszítette a munkáját és a férje válik tőle.Remélem,a gyerekét is elveszik.Ilyen nem való gyerek közelébe.

Azt meg végképp nem értem,miért is kéne sajnálni.

2014. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
46%
haha, latom valakinek nem tetszenek a tenyek es az ervek, mindenkit probalt lehuzni aki nem ert egyet a kerdezovel, szanalom :D:D
2014. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
85%

Hahh, azt nem olvastam h otthagyja a ferje, megerdemli.

Egy ilyen utan szerintem nem kerdeses, hogy a gyereket sem kapja meg.

2014. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!