Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem olvastam a hozzászólásokat, én már a kérdésen kibuktam.

Most akkor ha van 2 gyereked, az egyik nekimegy a másiknak, akkor az egyiket kidobod az ablakon? Esetleg leszúrod, vagy megmérgezed?

Az a gazda névjegye, hogy hogyan "nevelte" a kutyát. Nem a kőkorban élünk.

Régen lehetett a gyereket ütni-verni, az istállóba tartani, ruha nélkül az utcára engedni, úgy tartani mint egy állatot, ma már nem.

És képzeld a világ fejlődik, manapság már az állatokat is védik, és igen is büntetendő az ilyen.


Ennyi erővel miért nem teszed szóvá, hogy a beteg gyereket miért nem dobják le a mélybe, mint ahogy az régen volt?

2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
3%

Embergyereket ne hasonlítsunk kutyához, mert nem egy kategória. A saját fajunk ami fontos nekünk, a többi faj ,mivel mi kiemelkedtünk,mi váltunk az abszolút csúcsragadozókká, csak alattvalók ,táplálékok vagy szolgák az ember érdekében, vagy megtűrt egyedek. Az ember leigázta és uralma alá hajtotta az állatokat tehát nehogy már egy szintre kelljen hozni bármilyen kutyát egy gyerekkel, mert ez beteges elfajzott gondolkodásra vall.


Bántani nem kell öncélúan egyiket sem, de ha megtámadja a kutya azt a kezet amelyik enni ad neki akkor az a kutya nem való emberek közé és jobb ha elpusztul mert hálátlan volt, azzal aki felnevelte és etette. Mivel büntetőjogilag sem marasztalták el a nőt, szerintem a vitát le lehet zárni, mert a nőnek igaza volt.

2014. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
90%
Neked fontos a saját fajod, nekem a kutyák azok. És nehogy már olyanért legyen hálás egy kutya, mint a kaja meg innivaló. Azt magának is megszerzi, hisz vadász.
2014. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
5%
Akinek nem a saját faja az első az deviáns Egy kóbór kutya teljesen életképtelen a városban ,nincs mire vadásznia és nem is tud már, emberek szemetén él és kunyerál, tehát emberektől függ az élete. Ezért legyen hálás ha valaki fedelet mindennapos ételt ad neki és megvédi a többi állattól.Eszébe ne jusson megharapni a gazdáját. De az erdőben is elpusztulna hamar egy kutya, az első télen leghamarabb.Talán egy két szilajabb fajtát vagy vadászkutyát kivéve életképtelenek.De azt meg kilőnék a vadászok.
2014. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor a kutyám valami kinti zajon fölhúzta magát. Vendégek voltak nálunk, és az egyikük megmutatta a jegygyűrűjét. Ahogy nyúltam a gyűrűért a kutya feje fölött, ő odakapott a kezemhez és megharapta. Nem lett rajta seb, csak épp éreztem az ütést. Ki kellett volna dobnom az ablakon, mert megharapta a kezet, ami enni ad neki?

Nyilvánvalóan a kutya nem engem akart bántani, csak kicsit összezavarodott. Kapott két nyaklevest meg egy leszidást, amin úgy megsértődött, hogy nem jött ki a fürdőszobából, amíg nálunk voltak a vendégek. (Ez viszont mennyire nem emberi vonás? Pont ugyanígy viselkedik egy dacos kisgyerek is, akit megszégyenítenek mások előtt...)

És valóban, az én kutyám nem hálás, nem puszilgat, nem kerül euforikus állapotba, ha meglát, semmi sztereotip kutyás vonása sincs, mégis tudom, hogy szeret, és az élete árán is megvédene, ha arra lenne szükség.

Rosszul tettem, hogy nem dobtam ki az ablakon?

2014. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként be lett bizonyítva,hogy semmilyen gyerek nem tartózkodott a lakásban. Ha az én gyerekem közelében ilyen óvónő dolgozna,biztos hogy nem hagynám annyiban. Aki képes megölni egy kutyát,pusztán azért mert olyan életképtelen,hogy nem tud megnevelni egy 10 kilós ebet,annak nincs helye a társadalomban.
2014. szept. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
86%

,,mivel mi kiemelkedtünk,mi váltunk az abszolút csúcsragadozókká''

És tudod hogy miért? Megsúgom nehogy hü..én halj meg! Azért mert gondolkodni kezdtünk......... és nem ösztönböl hajigálunk mindenfélét ki az ablakon! Kíváncsi lennék ha nem a kutyát dobta volna ki hanem egy égő cigaretta csikket, és ez által lángra kapott volna valakinek a haja. Biztos hogy előzetesbe lenne az a ku...va!!!

Mond csak az a kutya kérte hogy náluk éljen? A tulajnak fegyvertszegeztek a fejéhez hogy kutyát vegyen?

És mi bizonyítja hogy a kutya megharapott valakit? Ugye erre nem tudsz válaszolni okostojás!!!

2014. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem volt gyerek, akkor magát a nőt támadta meg. Így tudott védekezni a megvadult állat ellen hirtelenjében.Lehet először csak ráütött de az eb újra támadt, mert bekattant ami előfordul . Ez egyáltalán nem elítélendő, mint ahogy nem is ítélték el ,csak az ostoba magamutogató állatvédők csináltak belőle felfújt ügyet, amiért sajnálom is a nőt.


Egy kutyát lehet nevelgetni de elég egy inger és beindulnak az ösztönök, ahogy itt írja is az egyik hozzászóló hogy egy gyűrű miatt támadt a saját gazdájára a kutya. Ösztönállat soha nem lesz 100 % ban megbízható, ezért pl soha nem szabad kutyát egyedül hagyni kisgyerekkel sok súlyos tragédia volt már ebből.

2014. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 Platypus ***** válasza:
100%
Az a rész az egyetlen hihető dolog a történetben, hogy a kutya problémás volt. Még azt is elhiszem, hogy a nőre támadt. Sőt azt is, hogy adott esetben megtámadhatta(feltételes mód!) volna a gyereket is. Egy terrier egy hülye gazdával garantált katasztrófa. Nem kicsit makacs, önálló és domináns kutyák. Nem ez lenne az első eset, hogy egy padlócirkáló dominánssá válik és nekiáll terrorizálni a családot. Azonban továbbra is fennál két tényező, amiért semmiféle mentsége nem lehet a nőszemélynek: 1.A kutya padlócirkáló. Még ha őrjöng és ölni akar, akkor is megfékezhető fél kézzel. 2. A problémák nem úgy kezdődnek, hogy a kutya a semmiből megvadul és meg akarja enni a családját. Ha már nem bírtak a helyzettel, kereshettek volna neki új gazdát az első morgásnál. Vagy bármikor máskor később. Ha meg rendes gazda nincs, a sintérnek kötelessége átvenni. Mivel még mindig egy 5 kilós kutyáról van szó, nem vállal komoly kockázatot az, aki megpróbálja megnevelni. Ha egy kaukázusiról lenne szó, már egészen más lenne az eset, azonban az egész kidobósdi azért volt megvalósítható, mert a kutya pici. Egy igazán veszélyes kutyát nem lehet csak úgy kidobni az ablakon....
2014. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
92%
Aki egy élőlényt dühből kidob az ablakon, az nem épelméjű!!! Tök mindegy, hogy kutya, macska, hörcsög, disznó, nem az a lényeg! Aki erre képes, az mit csinálhat a gyerekével, ha az hisztizik, vagy rossz jegyet hoz a suliból?! Aki ilyenre képes az nem ember!
2014. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!