Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
72%
A csodálatos ember lassan odáig fog jutni,hogy saját magát irtja ki.
2014. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
64%

,,emberrel semmilyen formában nem lehet összehasonlítani.''

Ez így igaz! Mert az embernek hiába van agya amivel gondolkodni tudna, még se teszi! A kutya igen ösztön lény, mégis sokszor használja az eszét hogy védje az embert, aki egy túlélésre képtelen faj. Ebből az következik, és akármennyire is fáj neked, de az az igazság semmivel se sz..rsz illatosabbat mint bármely állat. Tehát lefordítom a szintedhez mérten. NEM vagy semmivel se felsőbbrendű mert annyi eszed sincs mint egy tyúknakc. HÁHÁHÁ XD

2014. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
72%

Az,hogy hányan vagyunk,szerinted számít?

A hangyák pl jóval többen :))

Viszont,akkor ezekszerint egy csecsemõt is kivághatok az ablakon?

Hiszen egy baba is ösztönszinten mûködik,tárgyhasználatra,önellátásra,tudatos gondolkodásra kèptelen.

2014. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, a tulszaporodott fajok sorsa a tömeges kipusztulás. Ezt már többszázmillió éven át bizonyította a természet. Márpedig a 7 milliárdos egyedszámunk már erősen tulszaporodásnak tűnik.
2014. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

Mégsem pusztulunk ki a közeljövőben. A környezetvédők persze jajonganak ezért vannak fizetve,de a tények azt mutatják ,hogy növekszik a lélekszám és a föld se pusztul el,az olaj se fogy ki, és kaja is van bőven csak nincs még rendesen kiaknázva. Technológiával javítunk majd sok mindenen és ha végleg kinőnénk a bolygót továbbállunk.

Egy okos ember mondta régen (Szophoklész) „Sok van mi égen s földön csodálatos, de az embernél nincs csodálatosabb.”

Én nem tartom magam se hangyával se kutyával egy szintűnek és vagyunk ezzel még így pár milliárdan.

2014. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmit se befolyásol, hogy te minek tartod magad. Attól még ugyan olyan halandó állat vagy, mint bármely másik itt a Földön.
2014. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
83%

"ha végleg kinőnénk a bolygót továbbállunk"


Igen, ez valóban jellemző a modern emberre. Amikor már mindent elpusztított és nem tud több hasznot húzni a környezetéből, akkor odébbáll. Azért létezik még maroknyi olyan törzs, akik tudnak harmóniában élni a természettel.

2014. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!