Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
84%

És legalább mások gyerekei sincsenek rábízva.

Ha a gyerekére csúnyán néz egy másik gyerek,azt a busz alá löki?

2014. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
37%
Kamu kérdés :D
2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
90%

És ha a gyerek megharapja a kutyát, és ezért kidobja a gyereket az ablakon? Az csak egy gyerek. Nem nagy cucc.

Mellesleg erősen kétlem, hogy volt ott gyerek... Ha lett volna, már az elején szó lett volna róla...


Elvileg civilizált lények vagyunk. Sokféleképpen meg lehet oldani egy helyzetet. Akinek az az első gondolata és ösztönös cselekedete, hogy öl, akkor nála bajok vannak. Nincs lelkiismerete. Együtt él valakivel, akinek a jellemfejlődéséért ő felelős, és aki egyszer hibázik és ezért a hibázó az életével fizet. A gyerekével mi lesz így, ilyen anya mellett?

2014. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%

1.Mert kihallgataskor kiderult, hogy a gyereke otthon sem volt akkor.

2. O nevelte sajat maga dilinyosra a kutyajat.

3. Mennyi erkolcsi moralja van egy ilyen embernek?

2014. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
79%
Jav: emberrel
2014. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom mit kell ügyet csinálni ebből. Ez csak egy állat! Naponta 100ezerszám ölik az állatokat hogy legyen az asztalon étel. Ennek a kutyának az életéért meg itt hisztériázik mindenki, de tömi a fejébe a sonkát . Hát pedig nem érdemes ilyenen kiakadni. a kutya támadt ,mindegy kire gyerekre vagy gazdára, ezért meglakolt.
2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu kérdés.

De hogy megbotránkoztassam: ha veszélybe kerül egy idegen ember és a kutyám, előbb a kutyám menteném, utána az embert.

2014. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
85%

Itt egy-két hozzászólásból nagyon jól látszik, hogy az illető még a büdös életben nem élt együtt kutyával, különben nem mondaná, hogy csak egy kutya, meg ugyanolyan, mint az összes vágóállat.

Ez a szegény terrier meg lehet, hogy jobban járt így, mint hogy egész életében egy idióta kényének-kedvének legyen kitéve. Sajnos nap mint nap látom, hány olyan ember tart kutyát, akinek nem kéne, és szomorú, hogy az állatkínzás ténye/vétsége csak az ilyen extrém esetekben merül fel, pedig sajnos napi szinten kínoznak kutyákat úgy, hogy a jobb érzésűek is csak hümmentenek rá, mert nincs joguk beleszólni...

2014. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
11%

"A nyomozás adatai alapján nem állapítható meg a bűncselekmény elkövetése" Tehát nem volt semmi állatkínzás. Egyszerű önvédelem ami állattal szemben nem is kell hogy arányos legyen.

A tehén vagy malac meg pont olyan emlős gerinces állat mint a kutya, pont olyan idegrendszerrel ,a disznó taníthatósága el is éri a kutyáét. A disznókat élve égetik el a vágóhidakon mert az áramütés nem mindig hatásos de aztán jön a perzselő...Mivel őértük nem megy itt a hiszti és az anyázás ,ezért egy nyamvadt kutyáért sem kell ekkora felhajtás, amit pl kínában vígan elnyammognak jól megfűszerezve.

2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
78%
Ez sima bosszú,teljesen indokolatlan dolog önvédelemre hivatkozni.Kizãrja a szobábõl vagy a lakásból és hívja a gyepmestert,ez a kultúrált elintézése,nem pedig a biztos halálba dobása.De látod,ezt meg lehet tenni egy kutyával.Nálunk is volt kutya odakapás,még sem lett kiirtva vagy agyon ütve az állat,hanem tanultunk belőle,jobban oda kell figyelni.Ez mindig az ember hibája,soha nem az állaté.
2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!