Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel az analógiával aki a csirke nyakát elvágja otthon az utána a gyereke nyakát is el fogja vágni...Ez nem így működik, de egysejtű állatpuszilgatóknak ezt lehetetlen megértetni.
2014. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval akkor szerinted elvágni egy csirke nyakát és kivágni egy kutyát az ablakon az tök ugyanaz a kategória? Hát gratulálok...
2014. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
0%
Igen egy. Mindkettő állat, gerinces, és érzi a fájdalmat is. Minek kéne egyiket a másik elé helyezni? Vagy mindért krokodilkönnyeket ejtünk vagy egyikért se...
2014. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
84%

Még egy állat is minél gyorsabban végez áldozatával, és ami a legfontosabb, CÉLJA van vele! De csak azért mert megunta a játszópajtását nem fogja megkínozni, majd a sorsára hagyni te gyenge elméjű!

Igen az ember elvágja a csirke nyakát, és egy két percen belül meghal a csirke. A csirke halála célszerű mivel táplálék. A kiskutya halálának mi értelme volt? Mond meg mert nem értem!!! És azt is áruld el miért kellett órákig szenvednie halála elött? Mond csak neked hány elemid van meg? Mennyit sikerült elvégezni?

2014. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
0%

A célja az önvédelem volt,de ezt már ezerszer le lett írva.A kis méretű kutya is tud komoly sérülést okozni.és nem is kell vizsgálni arányosságot a védekezésnél mert nem egyenrangú jogi személy kutya meg egy ember.

A nagyüzemi csirke egész életében szenved ,a vágóállatokat és kísérleti állatokat is válogatott kínzásoknak teszik ki. Természetesen nincs végzettségem és írni sem tudok, úgy diktálom a szöveget a szomszédnak és az írja be ide.

2014. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%
Ja és az állat sem végez gyorsan az áldozatával, több faj is direkt játszik a sérülttel ,vagy pl sok vadkutyaféle a hasánál kezdi kirágni a nagyobbacska zsákmányt míg az áldozata még bőven él és szenved. Erről van ezernyi videó is a neten ,de okosat szóltál jár a keksz.
2014. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
87%

Milyen önvédelemről beszélsz te nagyon okos??? Mutassál már valamit ami ez alátámassza!

Én azt mondom én vagyok Zsófia fő hercegnő! Ezek szerint te simán elhiszed! XD

Hány éves is vagy?


Jó mélyedjünk bele az állatilágba :

Avadkutya nem éri el az áldozata nyakát ezért megkezdik hátulról . Ha tehetné azonnal megölné te ostoba! A saját örömére egyik állat se öl. Egyedül az ösztöne hajtja bizonyos cél miatt.

Te aki annyira hangoztatod az ember felsőbb rendűségét ne mond már hogy az ember ösztön állat, és nem gondolkozik mielött cselekszik! Az a ku....va simán ráunt arra a kutyára ráadásul gyerekek voltak rábízva! Aki ilyen módon KÍNOZ bármilyen állatot az nem élhet a társadalomba! Azonnali halál jár érte!

Áruld már el az ember mitől felsőbb rendű? Talán az embert nem anya szülte? Vagy esetleg az ember szülte a spanyol viaszt?

2014. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
73%
"Kedves" 41-es rém egyszerű ember vagy... Szerinted ezek szerint normális dolog kidobni egy kutyát az ablakon? Elszomorító, hogy egyesek így gondolkodnak...Remélem nincs semmilyen háziállatod otthon!!! Na mindegy is, nem vitázom veled, erre a szintre véletlenül sem szeretnék lesüllyedni!!!
2014. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
0%

"Áruld már el az ember mitől felsőbb rendű?" Szerintem teljesen felesleges ezt megválaszolni miközben egy emberek által tervezett és elkészített számítógépen kommunikálunk . Egy kutya vagy más állat mikor lesz erre de akár hasonlóra is képes? A saját xarának kinyomásán kívül semmilyen produktum ,újítás előállítására nem képesek. Olyan szinten le vannak maradva a fejlődésbe hogy a kérdés felvetés is értelmetlen ,hogy miért felsőbbrendű az ember...

Mivel nem kapott büntetést a nő ezért feltételezem elfogadták önvédelemnek a kutya kidobását. Nincs előttem a végzés szövege szóval ez tényleg csak feltételezés, de pl hasonló esetben mikor felakasztottak kutyákat vagy egyéb módon öncélúan megölték őket, akkor kaptak felfüggesztettet az elkövetők. Itt nem.

2014. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
79%

,,Egy kutya vagy más állat mikor lesz erre de akár hasonlóra is képes?''


Talán te le tudsz szerelni egy verekedő embert úgy hogy kosár van azon a sok hülyeséget okádó po..don???

Vagy olyan orrod van hogy kilómétereken keresztül el vezetsz bárkit egy bujdokló gylkoshoz? Netán kiszimatolod a csempész árut? Akkor hogy is van ez? Az ember azért felsőbbrendű mert kitalál ilyen kütyüket? Esetleg nem azért mert gondolkozik mielött cselekszik? Fogadjunk ezt még hírből se ismered: ,, az embert a saját cselekedetei teszik azzá ami ''


Vagyis a tyúk aki kidob egy kutyát az ablakonaz NEM EMBER ezért simán el lehet vágni a torkát!

Amúgy meg feltételezni tök fölösleges mert az ügy nem zárult le teljesen, így csak magadat röhögteted ki......

2014. szept. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!